Q&A z Marią Kanellis podczas RAW, Io Shirai o swoich najbliższych planach w NXT, WWE i wniosek wobec Cody’ego Rhodesa

» Była wrestlerka WWE Maria Kanellis odpowiedziała na kilka pytań fanów zadanych podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW.

Czy chciałabyś wrócić do WWE?

Nigdy nie mów nigdy, ale moim głównym celem w przyszłości jest konsekwencja oraz stabilność moich dzieci – Odpowiedziała Maria, która wraz ze swoim mężem została zwolniona przez WWE w ramach cięcia budżetowego wynikającego z COVID-19.

Dlaczego próbujesz ukraść światło reflektorów robiąc Q&A podczas, kiedy trwa RAW?

Jeśli zabieram światło dzienne z firmy wartej miliardy dolarów tworząc Q&A, to mają problem. Haha…. wtedy dzieci idą spać. Wrestling odbywa się codziennie, a poniedziałek jest najlepszym dniem do wydania naszego podcastu, więc robię q & a.

Czy macierzyństwo zmienia twoje odczucia związane z branżą wrestlingową?

Chodzenie na studia zmieniło moje zdanie na temat biznesu. Zostałam dwukrotnie zwolniona przez WWE i promowana przez inne osoby, co zmieniło moje myślenie. Posiadanie dzieci sprawia, że pracuję ciężej.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Jak wygląda sytuacja Austina Theory’ego w WWE?, WWE Hall of Fame z COVID-19?, Walki zapowiedziane na AEW Dark

» Po wejściu na drabinę oraz złapaniu walizki, Io Shirai została pretendentką do NXT Women’s Championship. Wrestlerka wypowiedziała się na temat swoich najbliższych planów oraz oczekiwań:

Jestem najlepsza! Byłam podekscytowana, ale wiedziałam, że jako jedyna zasługuję na miano pretendentki. Czy wiecie, co mam na myśli? Jestem najlepsza! Nie mogę uwierzyć w, to że będę walczyć z Charlotte Flair. Wiedziałam, że pewnego dnia to nastąpi, ale nie sądziłam, iż tak szybko. Jestem podekscytowana tym faktem. To dla mnie ogromna szansa i chcę ją w pełni wykorzystać.

Pojedynek z Charlotte Flair jest dla mnie spełnieniem marzeń, a odebranie tytułu mistrzowskiego z jej rąk sprawi, iż NXT Women’s Championship będzie jeszcze bardziej prestiżowy. Tytuł rozjaśni się jeszcze bardziej, kiedy znajdzie się w moich rękach.

» Federacja World Wrestling Entertainment wniosła sprzeciw wobec ostatnich zgłoszeń znaków towarowych, które wypłynęły od wiceprezesa wykonawczego AEW, Cody’ego Rhodesa.
Były wrestler WWE złożył wniosek o “Slamboree” oraz “The Match Beyond” w środę 13 listopada oraz 6 dni później ubiegłego roku. Został on ujawniony we wtorek 24 marca 2020 roku.
Slamboree, to gala PPV WCW stworzona przez Dusty’ego, kiedy ten pracował w firmie.
The Match Beyond odnosi się do War Games Matchów stworzonych również przez Dusty’ego.