UWAGA NA SPOILERY! Wydarzenia z poniedziałkowego RAW, Kontuzja uczestnika MITB Ladder Matchu, Sytuacja MVP w WWE

Podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE Monday Night RAW odbędzie się starcie z udziałem Ricocheta i Cedrica Alexandera oraz Shane’a Thorne’a i Brendana Vinka (w/ MVP). Osobą, która poprowadzi gwiazdy NXT będzie MVP. Tak więc będziemy świadkami starcia rewanżowego z udziałem tych dwóch drużyn. W pierwszej konfrontacji zwycięsko wyszła drużyna Cedrica i Ricocheta. W tym tygodniu na RAW, Cedric i Ricochet pokonali dwóch wrestlerów NXT znanych jako Ever-Rise (Matt Martel i Chase Parker). Ever Rise wystąpili także podczas ostatniego odcinka WWE Main Event.
Po walce na telebimie pojawił się MVP, który wspólnie z Thornem i Vinkiem drwił z Cedrica oraz Ricocheta. Dwie australijskie supergwiazdy WWE NXT określiły zwycięstwo gwiazd RAW “fuksem”. W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy skrót z segmentu, w którym wystąpili MVP, Shane Thorne, Brandon Vink, Ricochet oraz Cedric Alexander.

ZOBACZ TAKŻE>>>> WWE Monday Night RAW 27 kwietnia 2020: Raport

Jak wiadomo MVP wciąż pracuje w WWE. Nie jest on czynnym wrestlerem, dlatego też jego rola polega na pracy producenta. Był on gospodarzem VIP Lounge z udziałem uczestników Money in the Bank Ladder Matchu.

Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że Apollo Crews nie weźmie udziału w Money in the Bank Ladder Matchu. Gala PPV Money in the Bank odbędzie się 10 maja. W wyniku kontuzji kolana, której Apollo nabawił się w starciu z WWE United States Championem Andrade.

Tak więc wciąż nie wiadomo, kto zastąpi Crewsa w Money in the Bank Ladder Matchu. Tak prezentuje się aktualny skład uczestników tego starcia:

Rey Mysterio, Aleister Black, Daniel Bryan, King Baron Corbin.