WWE Monday Night RAW 27 kwietnia 2020: Raport

Przed nami ostatni epizod czerwonej tygodniówki w kwietniu. To właśnie na niej odbędzie się uroczyste podpisanie kontraktu na walkę o mistrzostwo WWE na Money In The Bank. Co wydarzy się gdy Seth Rollins stanie naprzeciw Drew McIntyre’a w ringu?

 

Na dzisiejszym RAW wita nas MVP, który do najnowszego odcinka swojego talk-show zaprosił Reya Mysterio, Aleistera Blacka oraz Apollo Crewsa. Gospodarz pyta się swoich gości co dla nich oznacza zdobycie walizki Money In The Bank jednak dla każdego ma już przygotowaną własną odpowiedź. Na arenie pojawia się Zelina Vega wraz ze swoją grupą, która uważa, że nikogo nie obchodzi co ktokolwiek z uczestników Money In The Bank Matchu ma do powiedzenia, gdyż światła są skierowane na Andrade, Angela Garze oraz Austina Theory’ego, którzy są przyszłością Monday Night RAW. Dlatego też Zelina proponuje, aby to jej klienci zastąpili gości MVP w walce na najbliższym Pay-Per-View. Rey ma jednak inną ofertę – walkę 3 na 3.

 

Six Man Tag Team Match

Apollo Crews, Aleister Black & Rey Mysterio vs. Andrade, Angel Garza & Austin Theory

Zwycięzcy – Apollo Crews, Aleister Black & Rey Mysterio

Na backstage’u Charly Caruso zapytała Andrade o przyczyny porażki. Mistrz Stanów Zjednoczonych uważa, iż żaden z jego dzisiejszych rywali nie byłby w stanie pokonać go w walce 1 na 1. Do wywiadu włączył się Apollo Crews, który wyśmiewał jego słowa. Między panami wywiązała się drobna konfrontacja, po której Zelina dała Crewsowi walkę z
Andrade o tytuł Stanów Zjednoczonych jeszcze dzisiejszego wieczoru.

 

Triple Threat Match

Nia Jax vs. Shayna Baszler vs. Asuka

Do samej walki jednak nie doszło, gdyż między paniami przed zabrzmieniem gongu doszło do bijatyki, z której zwycięsko ostatecznie wyszła Nia.

 

Na backstage’u Lashley prosi Lanę, by ta nie stała dziś w jego narożniku podczas jego walki, gdyż sprawia, iż ten nie jest w stanie skoncentrować się na starciu.

Singles Match

Bobby Lashley vs. Denzel Dejournette

Zwycięzca – Bobby Lashley

 

Singles Match

Ruby Riott vs. Liv Morgan

Zwycięzca – Liv Morgan

 

Na backstage’u Nia Jax stwierdziła, iż nikt nie jest w stanie zrobić czegokolwiek w związku z jej występkami.

Ponadto na backstage’u The Viking Raiders zauważyli, iż The Street Profits posiadają tytuły tylko i wyłącznie dlatego, gdyż ci musieli się ich zrzec z powodu kontuzji. Co istotne, nigdy jednak nie pokonali oni ich w walce co oznacza, iż w ich najbliższym starciu rezultat będzie podobny.

 

Singles Match

Jinder Mahal vs. Akira Tozawa

Zwycięzca – Jinder Mahal

 

Singles match for the WWE United States Championship

Andrade vs. Apollo Crews

Zwycięzca – Andrade

 

Na backstage’u The Street Profits ostrzegają, iż w przyszłym tygodniu są wolni, więc proponują The Viking Raiders starcie.

 

Tag Team Match

Cedric Alexander & Ricochet vs. Ever-Rise

Zwycięzcy – Cedric Alexander & Ricochet

Po walce na telebimie pojawił się MVP, który przedstawił swoich klientów – Shane’a Thorna oraz Brendona Vinka i zaproponował zwycięzcom rewanż za porażkę z zeszłego tygodnia.

 

W ringu znajduje się już Jerry Lawler, który będzie gospodarzem dzisiejszego podpisywania kontraktu. Zaprasza on do ringu Setha Rollinsa oraz Drew McIntyre’a, który zwolnił Lawlera z dzisiejszych obowiązków i podpisał kontrakt. Seth jednak zaczął się wahać. Uważa on, że nie chce tej walki, nie chce tej możliwości. Tu nie chodzi jednak o niego ani o McIntyre’a, tutaj chodzi o coś większego. Drew nie jest liderem, a obecnie taki jest potrzebny. Rollins ma już w tym doświadczenie dlatego też dobrowolnie pragnie się podjąć tego wyzwania. Mistrz zastanawia się kim dokładnie są jego wyznawcy, których pragnie być guru. Ponadto zamierza dać pretendentowi kilka rad – przede wszystkim ten powinien mniej mówić, gdyż nikt nie chce już tego słuchać. Powinien również pamiętać, by na Money In The Bank dokończyć robotę, którą zaczął, gdyż Drew z całą pewnością zamierza dokończyć swoją. W ringu wywiązuje się bijatyka, do której dołączył Murphy. Szkot jednak uporał się z tym wyzwaniem i wymierzył Australijczykowi Claymore Kick. Dzięki temu poświęceniu Seth mógł opuścić ring bez większego uszczerbku. W ten sposób kończymy dzisiejszy epizod Monday Night RAW.