Damian Priest wysyła ostrzeżenie w kierunku The Miza, Johnny Gargano opuści NXT TakeOver?, Moje dziecko będzie aktywne w wrestlingu – Cody Rhodes

» W tym tygodniu na Monday Night RAW Damian Priest (w/Bad Bunny) pokonał Angela Garzę (w/ The Miz i John Morrison). W poniżej zamieszczonym materiale wideo Sarah Schreiber zapytała Damiana, jak to jest odnieść zwycięstwo przed oglądającymi Mizem i Morrisonem:

Każda wygrana jest słodka, ale szczególnie przed tą dwójką. Słuchaj oni myślą, że jestem nowym facetem, którego chcą popchać. The Miz chciał położyć na mnie ręce, a w tym przypadku swoją stopę, więc mam coś dla niego. Lepiej uwierzcie w to. A w międzyczasie zamierzać odnosić kolejne zwycięstwa.

Aktualne plany względem WrestleManii 37 zakładają, że na kwietniowym PPV obejrzymy tag team match z udziałem Priesta & Bunny’ego i The Miza * Morrisona.

» Austin Theory poinformował, że NXT North American Champion Johnny Gargano nie wystąpi podczas niedzielnego NXT TakeOver: Vengeance Day.

Właśnie wyszedłem z domu Mr. TakeOver Johnny’ego Gargano i nie mogę tego utrzymać w tajemnicy. Johnny nie wystąpi na TakeOver – Taką informację podał Theory w poniżej zamieszczonym materiale wideo.

Nie będzie go na Vengeance Day, przez Ciebie, KUSHIDA. Na mojej twarzy zawsze pojawia się uśmiech, ale nadszedł czas być poważnym. Ja już się nie bawię. Wieczorem na NXT, KUSHIDA zapłacisz za to. Nie gotówką, ale skopię Ci tyłek.

WWE nie potwierdziło statusu obecnego WWE NXT American Championa względem niedzielnego TakeOver, więc uraz może być częścią większego storyline’u.

» Pod koniec 2020 roku Cody oraz Brandi Rhodes poinformowali, że spodziewają się pierwszego dziecka. W związku z tym Brandi, która była zaangażowana w fabułę z Jade Cargill, musiała zniknąć z telewizji.
Cody Rhodes wystąpił w The Buzz, gdzie padło pytanie odnośnie przyszłości dziecka jako wrestlera:

To wspaniały biznes. W końcu znów rozkwita. Jestem bardzo dumny z bycia profesjonalnym wrestlerem. Na pewno będę go trenował, kiedy Brandi mi pozwoli. Na pewno nie będzie żadnych ograniczeń dla małego Rhodesa. Chcę, aby już od dziecka był w naszym biznesie aktywnym uczestnikiem.

Mój ojciec Dusty był staroświecki i zabierał mnie na różne wydarzenia wrestlingowe, na zaplecze. Czułem spore zdenerwowanie będąc wśród facetów, którzy pobili mojego tatę. Będę próbował sprawdzić, czy moje dziecko potrafi się bawić tak samo, jak Dusty. Nie zamierzam naciskać.