John Cena potwierdza, że opuści WrestleManię, Jaką drużynę będzie prowadził Arn Anderson?, Zmiana w walce podczas Impact No Surrender

» John Cena niedawno rozmawiał z Alfredem Konuwą z Forbes. W trakcie wywiadu odpowiedział na słowa wypowiedziane przez Coreya Gravesa, jakoby miał się pojawić na WrestleManii.

Niestety jest to poza moim zasięgiem. Poprzedni rok był w pełni kontrolowany przeze mnie i gdyby nie pandemia to byłbym częścią WrestleManii. W jakiś sposób znajdę sposób, aby wnieść swój wkład. Zrobię wszystko, o co mnie poproszą przed wydarzeniem, ponieważ to wiele dla mnie znaczy. Gdybym chciał polecieć na WrestleManię to po moim powrocie pojawiły by się pewne komplikacje i w Kanadzie musiałbym przejść 14-dniową kwarantannę. To kosztowałoby nas mnóstwo pieniędzy, więc nie mogę być samolubem i muszę myśleć także o innych projektach. W tym momencie nie ma takiej możliwości, abym pojawił się na WrestleManii. Nie mogę tego zrobić Warnerowi, ani DC, a także Jamesowi – Suicide Squad.

» Arn Anderson wystąpił w podcaście Ask Arn Anything, w którym wyjawił, że pobyt w AEW odmienił jego życię o 180 stopni. Arn również poruszył kwestię drużyny, którą chciałby w przyszłości zarządzać.

Jest kilka ciekawych zespołów. Oczywiście FTR radzi sobie dobrze pod dowództwem Tully’ego, więc to był dobry wybór. Długo myślałem nad zarządzaniem tymi facetami. Jeśli mam być z tobą szczery to niedługo coś się wydarzy w AEW. To zmieni moje życie w 100 procentach. Jeśli chodzi o budowanie nowego tag teamu, może być to pierwszy element konstrukcyjny. Pewne plany są przygotowywane. Współpraca z Codym była dla mnie wspaniałym doświadczeniem. Jeśli dacie mi trochę czasu to na pewno nie będziecie żałować swojej decyzji.

» W trakcie ostatniego odcinka Impact Wrestling dowiedzieliśmy się, że podczas sobotniego No Surrender dojdzie do modyfikacji main eventu.

ZOBACZ TAKŻE >>> IMPACT Wrestling 9.02.2021: Wyniki

Impact World Tag Team Champions, The Good Brothers zmierzą się z Private Party, Jamesem Stormem i Chrisem Sabinem. W walce wieczoru podczas Impact TV rywalami The Good Brothers mieli być Storm oraz Sabin. Niestety w konflikt włączyli się Private Party, w związku z czym wiceprezes Impact Scott D’Amore podjął powyższą decyzję. Tak więc na No Surrender odbędzie się triple tag team match, a na szali zostaną postawione Impact World Tag Team Championship.