Mark Henry porównuje Nation of Domination z Hurt Business, Czy dojdzie do walki The Hardys vs The Dudleys vs Edge & Christian?

» Jakiś czas temu WWE rozważało wprowadzenie nowej odsłony Nation of Domination, ale zamiast tego utworzono The Hurt Business. Firma WWE zatrudniła Marka Henry’ego oraz Rona Simmonsa do uruchomienia stajni The Hurt Business, co wyszło korzystnie dla obu stron.
W najnowszej odsłonie WWE The Bump, Mark Henry został zapytany o wprowadzenie nowej stajni Nation of Domination. WWE Hall of Famer stwierdził, że takie rozwiązanie nie jest potrzebne, ponieważ Hurt Business jest ich lepszą wersją:

Myślę, że w tamtym czasie to by się udało. Hurt Business jest lepszą wersją Nation of Domination. Nie chodzi o czerń i biel. Chodzi o zieleń, prestiż oraz honor. Mówię Wam, że wciąż mam ten zegarek, który podarował mi The Rock. Widziałem ten zegarek lądujący w koszu i trochę się roześmiałem. Chcę prawdziwego Rolexa, wiem że oglądasz The Bump, Dwayne.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Main Event 08 lutego 2021: Wyniki tapingu

» Na początku XXI wieku The Hardys, The Dudleys oraz Edge & Christian zrewolucjonizowali dywizję tag teamową dzięki niesamowitym stypulacjami Tables, Ladders and Chairs.
W najnowszej odsłonie Table Talk, Matt Hardy oraz D-Von Dudley dyskutowali na temat potencjalnego pojedynku z udziałem The Hardys, The Dudleys i Edge & Christian. Według Matt taka walka jest możliwa jeżeli będzie to cinematic match zapewniający bezpieczeństwo całej szóstce.

Biorąc pod uwagę, że jesteś na dobrej drodze do powrotu D-Von, odzyskaliśmy Christiana. Nigdy nie myślałem, że uda się odzyskać Christiana. Teraz, kiedy jest z nami musimy jeszcze załatwić Bubbę, Adama (Edge) i Jeffa, który nigdy nie przestanie walczyć – Powiedział Matt Hardy. Wiesz, co było by niesamowite? Walka The Dudleys vs Edge & Christian vs The Hardys w pierwszym w historii TLC Cinematic Matchu (D-Von zgodził się i powiedział, że to świetny pomysł). Możemy sprawić, że będzie super zabawny i bezpieczny.

Mało prawdopodobna jest konfrontacja tych drużyn w najbliższym czasie, ponieważ Matt Hardy jest w AEW, Jeff Hardy & Edge & Christian w WWE. D-Von Dudley pracuje jako producent w WWE, ale nie walczył od pięciu lat, a Bubba Ray Dudley jest niezależnym wykonawcą.