SPOILERY! Matt Hardy krytykuje WWE za Hardy Bros, Title Change na RAW Legends Night, Ważne ogłoszenie Randy’ego Ortona

AEW Superstar Matt Hardy wypowiedział się na temat sytuacji panującej w WWE, która dotyczy stworzenia drużyny z udziałem Riddle’a i Jeffa Hardy’ego.

Hardy Boyz to największy tag team w historii profesjonalnego wrestlingu, więc według Matta prezes WWE Vince McMahon stworzył Hardy Bros w celu odtworzenia magii ośmiokrotnych WWE Tag Team Champions.

Nie ma wątpliwości, że gdyby ktoś zapytał Cię o to, która drużyna jest najlepszym tag teamem wszechczasów, odpowiedź brzmiała by: The Hardy Boyz. Prawdę mówiąc, Vince McMahon ma taką obsesję na punkcie wielkości i popularności The Hardy Boyz, że stworzył Hardy Bros. Razem z moim bratem zebrał innego faceta o imieniu Matt, gdyż chciał spróbować odtworzyć magię, którą kiedyś tworzyliśmy.

Matt oznajmił, że przeznaczeniem Hardy Bros jest porażka:

On, Vince McMahon próbuje oszukać rynek, ponieważ jest okrutny i nadal żałuje, że w WWE nie ma Hardy Boyz. Hardy Bros? To nie zadziała. Miałby większe szanse z fałszywym Razorem i Dieselem.

Matt zauważył, że w 2000 roku, The Hardy Boyz sprzedali więcej towarów niż jakikolwiek inny zespół:

Jesteśmy nie tylko bardziej utalentowani, ale i popularniejsi od pozostałych drużyny. W 2000 roku sprzedaliśmy więcej towarów niż jakikolwiek inny zespół, w tym The Road Warriors.

WWE w ostatnich czasie zastrzegło prawa do nazwy “Hardy Bros”, co oznacza iż współpraca Jeffa z Riddlem będzie się rozwijać. Krążą plotki, że Hardy Bros zmierzą się z The Hurt Businnes o RAW Tag Team Titles na Royal Rumble.

ZOBACZ TAKŻE >>>> WWE Monday Night RAW 04 stycznia 2021: Raport

» W trakcie specjalnego wydania WWE RAW Legends Night doszło do niecodziennej sytuacji, w której WWE Hall of Famer Torrie Wilson skierowała Angela Garzę do pokoju. W tym pomieszczeniu miały czekać Cardi B, Ariana Grande oraz Kylie Jenner, ale zamiast piosenkarek obecny był The Boogeyman. Garza natychmiast uciekł z pokoju, co wykorzystał R-Truth przypinając ówczesnego WWE 24/7 Championa. Dla 48-letniego Rona Killingsa jest to czterdzieste szóste panowanie ze wspomnianym tytułem mistrzowskim.
Poniżej przedstawiamy materiały wideo ze wspomnianego segmentu:

» W trakcie Legends Night na RAW byliśmy świadkami zakulisowego segmentu z udziałem WWE Hall of Famera Marka Henry’ego oraz Randy’ego Ortona.

ZOBACZ TAKŻE >>>> WWE Main Event 04 stycznia 2021: Wyniki tapingu

Viper ogłosił, że weźmie udział w 30-osobowym Royal Rumble Matchu, który odbędzie się na gali PPV Royal Rumble.
Popularny “Legend Killer” dołączył do grona znakomitych wrestlerów, których obecność również awizowana jest w royal rumble matchu, a są nimi:

* AJ Styles
** Daniel Bryan
*** WWE United States Champion Bobby Lashley

Wiele wskazuje na to że Randy Orton stoczy dwie walki jednego wieczoru. Według zagranicznych portali wrestlingowych, The Fiend ma być przeciwnikiem Vipera w Firefly Fun House Matchu.