Znamy walkę wieczoru WWE NXT New Year’s Evil, Kto nie pojawił się na RAW Legends Night?, Marty Scurll zakończył współpracę z ROH

» W środę odbędzie się specjalne wydarzenie WWE NXT New Year’s Evil, które fani wrestlingu będą mogli śledzić nieprzerwanie w USA Network.

Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła, że w walce wieczoru WWE NXT Champion Finn Balor zmierzy się z Kylem O’Reillym. Show odbędzie się w Capitol Wrestling Center. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane pojedynki, które ujrzymy na New Year’s Evil:

Gospodarz: Dexter Lumis

Here's the Updated Plans for WWE NXT's New Years Evil

NXT Title Match
Kyle O’Reilly vs. Finn Balor (c)

NXT's Kyle O'Reilly Wins Chance to Challenge Finn Balor at New Year's Evil

NXT Cruiserweight Title Match
Gran Metalik vs. Santos Escobar (c)

NXT NEW YEAR'S EVIL OFFICIAL AND FULL MATCH CARD + OFFICIAL THEME SONG "LAZARETTO" - YouTube

Last Woman Standing Match
Rhea Ripley vs. Raquel Gonzalez

Rhea Ripley to face off with Raquel González in Last Woman Standing Match at NXT New Year's Evil | WWE

Fight Pit
Tommaso Ciampa vs. Timothy Thatcher

Tommaso Ciampa set to battle Timothy Thatcher in NXT Fight Pit | WWE

Single Match
Karrion Kross with Scarlett vs. Damian Priest

NXT's New Year's Evil card takes shape - Cageside Seats

Xia Li i Boa powracają po metamorfozie.

Boa and Xia Li Returning Next Week On NXT New Year's Evil Wrestling News - WWE News, AEW News, Rumors, Spoilers, WWE Royal Rumble 2020 Results - WrestlingNewsSource.Com

» Carlito oraz Candice Michelle nie pojawili się na wczorajszym RAW Legends Night. W momencie pisania tego artykułu nie wiadomo, dlaczego wspomniane gwiazdy nie pojawiły się na show. Powrót Carlito na czerwoną tygodniówkę był awizowany od dłuższego czasu. Według Fightful Select fani WWE najbardziej czekali na występ Portorykańczyka.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Monday Night RAW 04 stycznia 2021: Raport

» Marty Scurll oficjalnie zakończył współpracę z federacją Ring of Honor. Obie strony taką informację podały za pośrednictwem portali społecznościowych.

Marty Scurll i Ring of Honor podjęli decyzję o zakończeniu współpracy.

W styczniu ubiegłego roku Marty podpisał wieloletni kontrakt z federacją Ring of Honor, zostając również bookerem w firmie. Niestety podczas akcji #Speaking Out został oskarżony o wykorzystanie 16-letniej dziewczyny, gdy ta była pijana. Wrestler zaprzeczył oskarżeniom, a wspomniana federacja poinformowała o prowadzeniu własnego dochodzenia w sprawie zarzutów. Od tamtej pory Scurll nie powrócił do pracy w ROH jako booker oraz wrestler. Jego profil został usunięty z oficjalnej strony Ring of Honor.