Mandy Rose o powstaniu story z Otisem, Żona Curta Hawkinsa o kulisach zwolnienia przez WWE, Jessicka Havok o dołączeniu Kylie Rae do IW

Otis dedykuje zwycięstwo w MITB swojej matce, Matt Hardy vs Sammy Guevara na Dynamite, Asuka o przygotowaniu do MITB

» Tegoroczna gala Money in the Bank przypada na Dzień Matki (w USA) w związku z czym, Otis swoje zwycięstwo zadedykował matce, która jest jego największą fanką:

To było wyjątkowe zwycięstwo. To ta kobieta wprowadziła we mnie życie. To ta kobieta, o której słyszałem wiele historii. Pracowała na dwóch etatach i próbowała pójść na studia, kiedy moja siostra była dzieckiem. Pamiętam, że to było w Duluth, kiedy poszliśmy odwiedzić moją mamę, była chora. Chodziliśmy do niej, mimo iż ciągle się przemieszczała. Kiedy do mnie zadzwoniła, była to bardzo emocjonalna rozmowa. Kiedy spotkamy się osobiście, będzie to szczególnie ważny rozdział w moim życiu. Wielki całus w policzek dla mojej mamy, a potem wielki uścisk Oh, yeah”.

» Federacja All Elite Wrestling ogłosiła, że w najbliższą środę Sammy Guevara zmierzy się z „Broken” Mattem Hardym.

The #SpanishGod @SammyGuevara spotka się twarzą w twarz z BROKEN @MATTHARDYBRAND w przyszłym tygodniu na Dynamite!

23 maja, czyli w sobotę podczas gali Double Or Nothing obejrzymy starcie z udziałem The Elite & Matt Hardy vs The Inner Circle. Walka ta odbędzie się w stypulacji Stadium Stampede.

» Asuka wystąpiła gościnnie w WWE The Bump, gdzie wypowiedziała się na temat przygotowań do MITB Ladder Matchu:

Byłam bardzo zdeterminowana. Tańczyłam na balkonie i sprawiłam, że pozostałe uczestniczki zaczęły zastanawiać się, co robię. Właśnie w tym momencie skoczyłam na nie. Potem zobaczyłam, że Shayna Baszler zmierza w moim kierunku, ale w tym samym momencie otworzyły się drzwi do windy, weszłam do środa. Jestem geniuszem.
Wspięłam się po drabinie, a potem zauważyłam Kinga Corbina, więc szybko zrzuciłam go. Walizka była tak ciężka, że z trudem ją utrzymałam. Byłam bardzo szczęśliwa. Widok, jaki widziałam z drabiny był fantastyczny i zapamiętam go do końca życia.