Brodie Lee wyjawia powód odejścia z WWE, Dana Brooke otrzyma title shota?, Elias chce WWE IC Title

» Brodie Lee wygląda na osobę zadowoloną z pobytu w AEW. Były wrestler WWE wystąpił w Busted Open Radio, gdzie wypowiedział się na temat swojej gotowości do zaprezentowania najlepszego wrestlingu:

Głównym powodem, przez który nie chciałem być w WWE był fakt, iż takie możliwości jak w AEW nie zostaną mi stworzone. Bez względu, jak mocno podrapałem się i ciężko pracowałem, nie przyszły. Nie należałem do wybrańców. Teraz jestem wybrańcem i udowadniam to. Wiem, że jestem świetnym wrestlerem, wiem, że zasługuje na miejsce, w którym się znajduję. Muszę się pokazać i udowodnić, to również fanom wrestlingu, więc ciąży na mnie pewna presja. Nie ma już nikogo, kogo mógłbym obwiniać za swoje niepowodzenia. Jestem teraz częścią main eventu, znajduje się na głównej karcie Double Or Nothing. Presja jest duża, ponieważ muszę udowodnić, kim jestem i na co mnie stać. Wiem, że to nie będzie proste, ale mogę uwolnić bestię. Mogę poczuć wrestling oraz swobodę bycia w tym miejscu, w którym się znajduję.

Jak wiadomo na sobotnim PPV, Brodie stanie przed szansą na zdobycie tytułu mistrzowskiego AEW w walce z Jonem Moxleyem.

» Podczas ostatniego odcinka SmackDown, Dana Brooke po raz kolejny pokonała Naomi. Dana stwierdziła, że pomimo braku zwycięstwa w MITB ma wrażenie, że zmierza w odpowiednim kierunku:

ZOBACZ TAKŻE >>> Otis dedykuje zwycięstwo w MITB swojej matce, Matt Hardy vs Sammy Guevara na Dynamite, Asuka o przygotowaniu do MITB

Zrobiłam to raz i powtórzę. Szanuję Naomi bardziej niż kogokolwiek tutaj. Prawdopodobnie jest ona jedną z najlepszych wrestlerek w firmie. Dodaje mi pewności siebie, a pewność siebie jest kluczowa w tym biznesie. Pokonanie jej nie raz, ale dwa razy dodało mi pewności siebie. Zmierzam w dobrym kierunku, zmierzam do WWE Women’s SmackDown Championship i Bayley – Idę po ciebie!

» Tej samej nocy Elias pokonał Kinga Corbina, co pozwoliło mu awansować do kolejnej rundy turnieju o WWE Intercontinental Championship:

Zdobycie dowolnego tytułu, zwłaszcza WWE Intercontinental Championship byłoby dla mnie całym światem. Minęły dwa lata odkąd mistrzostwo miałem w zasięgu ręki, ale od tamtej pory nie zbliżyłem się tak blisko. W WWE przeżywałem różne momenty i nigdy nie wziąłem żadnego z nich, chcę wsparcia oraz szansy! Tylko o to proszę. Chcę pokazać światu, co potrafi Elias.