SPOILERY! Podwójna pretendentka wyłoniona na SmackDown?, Bea Priestley komentuje zwolnienie z AEW, Aiden English o akceptacji propozycji WWE

» Asuka będzie miała szansę na zdobycie dwóch tytułów mistrzowskich podczas gali PPV SummerSlam. Na wczorajszym odcinku SmackDown wrestlerka niespodziewanie wygrała Tri-Brand Battle Royal na końcu eliminując Shaynę Baszler. Asuka na poniedziałkowym RAW pokonała Bayley zyskując miano pretendentki do RAW Women’s Championship.

Uczestniczki Battle Royal:

Asuka, Shayna Baszler, Tamina Snuka, Tegan Nox, Shotzi Blackheart, Ruby Riott, Liv Morgan, Bianca Belair, Peyton Royce, Billie Kay, Naomi, Lacey Evans, Dana Brooke i Nikki Cross.

Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane walki, jakie obejrzymy podczas SummerSlam:

WWE Title Match
Randy Orton vs. Drew McIntyre (c)

WWE Universal Title Match
“The Fiend” Bray Wyatt vs. Braun Strowman (c)

RAW Tag Team Titles Match
Andrade and Angel Garza vs. The Street Profits (c)

WWE United States Title Match
MVP vs. Apollo Crews (c)

RAW Women’s Title Match
Asuka vs. WWE Women’s Tag Team Champion Sasha Banks (c)

SmackDown Women’s Title Match
Asuka vs. WWE Women’s Tag Team Champion Bayley (c)

Dominik Mysterio vs. Seth Rollins

ZOBACZ TAKŻE >>>> WWE Friday Night SmackDown 14 sierpnia 2020: Raport

» W tym tygodniu z federacją All Elite Wrestling pożegnały się Bea Priestley, Sadie Gibbs. Bea za pośrednictwem Twittera skomentowała zwolnienie z firmy jednocześnie sugerując swój powrót na amerykańską scenę niezależną.

Jestem bardzo wdzięczna za możliwość pracy na tak dużej platformie, z tak świetnym rosterem. Życzę @AEWrestling, jak największego sukcesu oraz mam nadzieję, że wszyscy będą bezpieczni i zdrowi. Będzie mi Was brakowało. To trudny czas dla wszystkich na świecie. Jestem pewien, że po zniesieniu zakazów podróżowania ponownie zobaczycie mnie na amerykańskiej ziemi. Specjalne podziękowania należą się dla @dustinrhodes i @KennyOmegamanX za poświęcenie czasu na szkolenie mnie. Dziękuję @TonyKhan, @CodyRhodes, Brandi i @youngbucks za danie mi szansy. Naprawdę doceniam wszystko, co dla mnie zrobiliście.

» Były WWE Superstar Aiden English pojawił się na wydarzeniu organizowanym przez federację Zelo Pro Wrestling znajdującej się w Chicago. Wrestler wypowiedział się na temat odejścia z WWE:

Z WWE związałem się dość wcześnie. Praktycznie tam przeszedłem szkolenie, nabyłem trochę doświadczenia. Później zrobiłem sobie przerwę i znalazłem właściwych ludzi. Otrzymałem okazję, z której chciałem skorzystać. Niestety nie był, to ani odpowiedni czas, ani właściwe miejsce. Po prostu skorzystałem z nadarzającej się okazji. Nie zrobiłem niczego ciekawego na scenie niezależnej, więc zamierzam nadrobić stracony czas.