WWE Friday Night SmackDown 14 sierpnia 2020: Raport

Witamy na dzisiejszej relacji ze Friday Night SmackDown! Standardowo jesteśmy w Performance Center w Orlando na Florydzie.

Dzisiejsze show zaczynamy przypomnieniem co do tej pory zrobiło RETRIBUTION. Wita nas Michael Cole a za chwile dołącza do niego Corey Graves. Cole mówi, że WWE podjęło dziś wieczorem środki ostrożności ze względu na RETRIBUTION. Widzimy wszędzie jeszcze więcej ochrony.

BIG E vs. JOHN MORRISON

Gdy mecz ma się rozpocząć, światła zaczynają migotać. Na rampie pojawia się zamaskowana członkini RETRIBUTION. Big E i Morrison zatrzymują się i patrzą na nią. Wchodzi na ring i mierzy się z Big E i Morrisonem. Więcej zamaskowanych mężczyzn i kobiet pojawia się z bronią w Performance Center. Cole i Graves uciekają. Big E i Morrison zaczynają walczyć z zamaskowanymi najeźdźcami, ale zostają pokonani. Inni członkowie grupy stają na szczycie stołu komentatorskiego, wrzeszcząc i podnosząc broń. Wyzucili Big E i Johna Morrisona z ringu.  RETRIBUTION teraz się wycofuje.

Wracamy z przerwy i widzimy grupę WWE Superstars. Miz przeprasza Johna Morrisona za nieobecność, twierdząc, że nie mógł, bo dzwoniła do niego żona. Morrison za wszystko obwinia Big E. Miz i Morrison wychodzą. Wchodzi król Baron Corbin i mówi, że są atakowani. Nikt nie chce słuchać. Mówi, że potrzebują wskazówek, więc oto i jest. Jeśli wszyscy za nim podążą, może doprowadzić ich w bezpieczne miejsce. Kontynuuje i Big E mówi mu, żeby zamknął usta. Big E mówi, że to nasz dom i będzie przeklęty, jeśli Foot Clan z Żółwi Ninja wpadnie tutaj i postawi stopy na jego kanapie. Big E idzie dalej i jest widocznie podjarany. Mówi, że dziś wieczorem wróci na ring, pokona Morrisona i pokaże RETRIBUTION, jak to się robi. Dodaje, że teraz nie czas na ucieczkę i chowanie się, to czas na walkę. Pyta, kto jest z nim i wydaje się, że prawie wszyscy są. Sheamus wchodzi i kpi z Big E. Irlandczyk kontynuuje i drwi z Shorty G. Sheamus nie boi się RETRIBUTION, ale gdyby mieli w ogóle jakiś rozsądek, baliby się. Big E nie wycofuje się, ale odchodzi, a niektórzy inni podążają za nim. Sheamus, Corbin i kilku innych przygląda się.

TRI-BRAND BATTLE ROYAL: ASUKA, TAMINA SNUKA, TEGAN NOX, SHOTZI BLACKHEART, RUBY RIOTT, LIV MORGAN, SHAYNA BASZLER, BIANCA BELAIR, PEYTON ROYCE, BILLIE KAY, NAOMI, LACEY EVANS, DANA BROOKE, NIKKI CROSS

ZWYCIĘŻCZYNI I NOWA PRETENDENTKA DO TYTUŁU MISTRZYŃ KOBIET SMACKDOWN: ASUKA

Tymczasem Mandy Rose wyzywa Sonyę Deville na pojedynek Hair vs. Hair na SummerSlam!!

Nikki Cross chodzi za kulisami, gdy podchodzi Alexa Bliss. Cross przytula ją i przeprasza ją za wszystko. Pyta, co się dzieje, ale Bliss mówi, że wszystko w porządku. Cross chce zapewnić Bliss bezpieczeństwo dzięki Fiendowi, ale Bliss mówi, że chce tu zostać i uzyskać odpowiedzi od WWE Universal Champion Brauna Strowmana. Bliss odchodzi.

SHEAMUS vs. SHORTY G

ZWYCIĘZCA: SHEAMUS

Mistrz WWE Intercontinental AJ Styles jest widziany za kulisami. Krzyczy na producenta WWE Josepha Parks, który wygląda na przerażonego, gdy pokazuje AJ coś na ekranie. Graves mówi, że AJ jest zmęczony walką z pretendentami, którzy nie są warci, więc dzisiejszego wieczoru zobaczymy debiut Fenomenalnego Systemu Statystycznego.

Po przerwie widzimy Stylesa i Josepha Parksa, który nie wydaje się być już przerażony. Na środku ringu znajduje się zakryta sztaluga. AJ mówi, że dużo dzieje się teraz w WWE i nikogo nie obchodzi, że ci chuligani próbują zniszczyć rzeczy. Mówi, że musimy się martwić o bardziej naglące sprawy, na przykład o to, z kim się spotka na SummerSlam. AJ kontynuuje o byciu mistrzem walki i o ​​tym, jak nerdy wciąż mówią mu, przed kim powinien bronić na podstawie statystyk. AJ mówi, że do niego dotarło – kiedy ogląda baseball, patrzy na statystyki. Patrzy również na statystyki, kiedy ogląda piłkę nożną. Potem zdał sobie sprawę, że sam jest przystojnym ogierem nerda, bo dba o statystyki. AJ mówi, że to takie proste – jeśli masz zamiar kierować się statystykami, to zatrudnił zespół, który opracował: Phenomenal Intercontinental Statistics System, w skrócie: P.I.S.S. Mówi, że to praca w toku. AJ kontynuuje, że to nie znaczy, że po prostu rozdaje title shoty, on niczego nie rozdaje. Trzeba na to zarobić. Ściąga górną część zakrycia sztalugi, a tablica pokazuje jego imię u góry w miejscu nr 1. Zdejmuje resztę okrycia, aby pokazać, kto jeszcze jest na wykresie, ale nie ma nikogo innego. AJ mówi, że nikt inny nie zasłużył na prawo do bycia z nim na ringu. Ale prawda jest taka – jeśli pracujesz ciężko, naprawdę ciężko, to pewnego dnia możesz znaleźć się na tablicy i zmierzyć się z nim o tytuł. Nagle rozbrzmiewa muzyka i wychodzi Jeff Hardy. Hardy wspomina o szacunku, jakim darzy AJ i jego karierę. Opowiada również o tym, jak Sheamus okradł go w turnieju o tytuł Intercontinental. Jeff kontynuuje o tym, jak wyjątkowy jest dla niego tytuł Intercontinental. Jeff ciągnie i mówi, że AJ musi przyznać, że Styles vs. Hardy brzmi super. Hardy mówi, że jest tutaj, aby poprosić AJ o szansę na walkę o tytuł. AJ twierdzi, że szanuje Jeffa i zawsze tak było. Znają się od dawna, a Jeff zawsze był dla niego dobry. AJ podziwia to, przez co przeszedł Jeff i skąd pochodzi. AJ mówi, że wiele osób chciałoby zobaczyć ich razem na ringu. AJ daje Jeffowi rekwizyty i mówi, że zasługuje na to, by być na tablicy. AJ zwabia Jeffa i mówi „cholera, nie!”. AJ mówi, że nie będzie imprezy litości… Jeff nagle atakuje AJ i bije go. Jeff chwyta marker i zapisuje swoje imię na tablicy.

Za kulisami widzimy mistrzów SmackDown Tag Team Cesaro i Shinsuke Nakamurę. Wystawili pasy i rozmawiali trochę o Lucha House Party, która nie miała z nimi szans. Lince Dorado i Gran Metalik nagle podkradają się i wyrywają tytuły, uciekając z nimi. Mistrzowie ścigają ich. Przerwa.

Po przerwie Kayla Braxton zatrzymuje AJ Stylesa i jego asystenta, Josepha Parksa. Kayla pyta o Jeffa Hardy’ego. AJ mówi, że Jeff go zaatakował i nie szanuje tytułu, jego, ani analityki. AJ mówi, że jeśli Jeff chce go mieć, to go zdobędzie. Dodaje, że pokaże wszystkim, co się staje, gdy z nim zadzierasz – zostaniesz wymazany. AJ odwraca się, by wymazać imię Jeffa z tablicy, którą nosi jego asystent, ale denerwuje się, gdy widzi, że jest napisane niezmazywalnym markerem.

GRAN METALIK vs. SHINSUKE NAKAMURA

ZWYCIĘZCA: GRAN METALIK

Kayla Braxton jest z Mattem Riddle na backstage. Pyta o Króla Barona Corbina i jego Królewski Okup oraz RETRIBUTION. Riddle mówi, że nagroda za jego głowę nie jest fajna, ale przyjechał tutaj, aby konkurować i chce konkurować, Corbin chodzi dookoła nazywając siebie królem, ale jest tylko królewskim bólem. Riddle mówi, że wezwał Corbina i próbował z nim walczyć, co kosztowało go nawet walkę z Sheamusem w zeszłym tygodniu. Riddle nie wie, co jeszcze może zrobić. Shorty G podchodzi i mówi, że musi się wytłumaczyć. Ma rodzinę do wykarmienia i został pochwycony przez Królewski Okup, ale to nie usprawiedliwia tego, co zrobił. Próba zranienia innej gwiazdy to nie on i jest zawstydzony. G przyszedł tu, by przeprosić twarzą w twarz, jak mężczyzna. Wyciąga rękę, żeby uścisnąć, a Riddle mówi, że wszystko w porządku, rozumie. Riddle mówi, że jeśli G kiedykolwiek zechce się do tego zabrać, niech da mu znać, ponieważ Bro jest gotowy do walki. Corbin nagle atakuje Riddle’a od tyłu i bije go. Corbin dziękuje Shortyemu za pomoc, ale wygląda na to, że G nie był zaangażowany. Corbin odchodzi.

Cole wysyła nas za kulisy do Alexy Bliss. Jest przesłuchiwana przez nieznanego ankietera. Opowiada o tym, jak wcześniej poznała mistrza WWE Universal, Brauna Strowmana. Widzimy kilka klipów z ich wspólnej przeszłości. Mówi, że Strowman jest niesamowity, dobry, zabawny i dowcipny, opiekuńczy, pełen pasji. Tak dobrze się dogadują. Mogą się ze sobą bawić i być najlepszymi przyjaciółmi. Prowadzący wywiad pyta, czy myślała, że ​​to będzie coś więcej niż przyjaźń, na przykład związek?  Mówi, że może dlatego, że oboje troszczyli się o siebie. Prowadzący pyta, czy to dlatego “The Fiend” Bray Wyatt ją zaatakował. Ona nie wie, to jest pytanie do The Fienda. Pyta, jak to jest być w obecności Diabła. Alexa odpowiada, że to przerażające, przerażające, a także fascynujące. Mówi, że kiedy wejdziesz w interakcję z The Fiendem, to prawie tak, jakbyś po prostu poczuł jego obecność. Po raz pierwszy w życiu rozumie, co mówią, gdy mówią „ćma do płomienia”. Widzimy komentarze Brauna z zeszłego tygodnia, w których powiedział The Fiendowi, że nie obchodzi go Bliss, wszystko, na czym mu zależy, to zniszczenie Diabła, ponieważ jest Potworem. Pyta Bliss, jak się wtedy czuła. Bliss myśli o tym i nic nie mówi. Po prostu odwraca wzrok i wywiad się kończy.

A w przyszłym tygodniu czeka nas walka AJ Stylesa z Jeffem Hardym. Na szali znajdzie się tytuł Intercontinental!

Sonya Deville przyjmuje wyzwanie Mandy Rose na walkę Hair vs. Hair na SummerSlam!

BIG E vs. JOHN MORRISON

Podczas walki Otis wychodzi ze swoją walizką Money In the Bank, rozmawiając z Mizem. Na arenie znów zaczęły migotać światła. Cole apeluje o ochronę, a Miz rozgląda się. Reklama.

Wracamy z przerwy i widzimy ochronę wokół areny. Zawodnicy SmackDown znajduje się również w okolicy ringu. Światła znów zaczynają migotać, gdy trwa walka Big E vs. Morrison. Kamera ukazuje kulisy i widzimy, jak członkowie RETRIBUTION niszczą catering. Atakują sędziów, a po tym, atakują ochroniarza stalowym krzesłem. Kontynuują niszczenie sali, rzucając krzesłami i przewracając stoły. Dokuczają innym i zaczynają malować ściany. Sędzia w końcu wybiega i mówi supergwiazdom, co się dzieje za kulisami. Biegną na backstage, podczas gdy Morrison i Big E nadal walczą. Miz również pozostaje przy komentatorach i mówi, że pozwoli innym zająć się RETRIBUTION. Widzimy, jak SmackDown Superstars pędzą, aby znaleźć zniszczony pokój. RETRIBUTION zniknęło.

ZWYCIĘZCA: BIG E

Po walce, Big E zostaje niespodziewany zaatakowany Brogue Kickiem prosto od Sheamusa.

Braun Strowman jest w ringu, ze świeżo ogoloną głową, ale nadal ma brodę. Strowman dostarcza wiadomość do „Diabła” Braya Wyatta i mówi, że ostrzegł go po Bagiennej Walce, że może się założyć, że jest najgorszym synem dzi*ki, jakiego kiedykolwiek widzieliśmy. Strowman wzywa Diabła na ring, aby mógł go rozerwać od kończyny do kończyny. Strowman mówi, że będzie ostatnią rzeczą, którą Diabeł zobaczy, zanim pożre jego wnętrzności. Muzyka rozbrzmiewa, a zamiast The Fienda wychodzi Alexa Bliss. Bliss mówi, że ryzykując bardziej zdenerwowanie Brauna, uważa, że ​​powinni porozmawiać. Braun pyta o czym. Alexa nie wierzy jego komentarzom z zeszłego tygodnia, kiedy powiedział, że ma ją gdzieś. Mówi, że są przyjaciółmi od lat, ale on się nie zgadza, mówiąc, że użyła go jako pionka. Strowman opowiada o tym, jak Bliss miała go za jakiegoś klauna. Mówi, że teraz każdy może dostać, łącznie z Bliss. Mówi jej, żeby wyszła z jego, aby mógł poradzić sobie z Diabłem. Bliss mówi mu, żeby uważał na to, czego sobie życzy. Grozi, że doda mu rozsądku, jeśli nie będzie słuchał. Krzyczy na niego, żeby na nią spojrzał, kiedy mówi. Strowman odwraca się, ale ona zaczyna go uderzać raz po raz, każąc mu się obudzić. Strowman chwyta Bliss i unosi ją wysoko ponad głowę. Światła zaczynają gasnąć, gdy Strowman wciąż trzyma Bliss nad głową. Wygląda na to, że The Fiend przybywa. Strowman wrzeszczy i pyta, gdzie jest. Strowman wyrzuca Bliss w powietrze, gdy światła gasną do końca. Czerwone światła znów zapalają się i widzimy Bliss leżącą na macie, ale tak naprawdę nie widzieliśmy, jak Strowman rzuca ją na matę. Diabeł stoi nad Bliss, ale nie ma śladu Strowmana. Diabeł rozgląda się i na dużym ekranie pojawia się Strowman. Po prostu się śmieje. Diabeł chwyta się za głowę i zaczyna się śmiać w swojej masce. Braun śmieje się, dopóki nie wrzeszczy na Diabła. Diabeł podnosi głowę, gdy on i Strowman patrzą na siebie, Strowman wciąż jest na dużym ekranie. Na ekranie pojawia się ujęcie The Fiend i słyszymy, jak mówi „Wpuść mnie!”.

Na dzisiaj to wszystko, zapraszamy w przyszły piątek, na kolejny, fascynujący odcinek SmackDown!