SPOILERY! Ważne ogłoszenie mistrzyń na SmackDown, Randy Orton szydzi z Drew McIntyre’a przed SummerSlam, Hair Match podczas SummerSlam?

» Pod koniec sierpnia odbędzie się gala WWE PPV Payback. Podczas tego wydarzenia Bayley oraz Sasha Banks będą broniły tytułów mistrzowskich. Taką informację podały wrestlerki w wyemitowanym krótkim segmencie na piątkowym SmackDown on FOX. Na obecną chwilę nie wiadomo, z kim zmierzą się RAW Women’s Champion oraz SmackDown Women’s Champion. Jak wiadomo pretendentką do jakiegokolwiek mistrzostwa kobiet jest Asuka, która być może będzie rywalką jednej z wyżej wspomnianych mistrzyń.

» Podczas zbliżającej się gali WWE PPV SummerSlam, Randy Orton zmierzy się z Drew McIntyre’m o WWE Championship. Pretendent za pośrednictwem TikToka opublikował zabawny filmik, w którym szydził ze Scottish Psychopath przed ich konfrontacją.
W materiale wideo widzimy figurkę Randy’ego Ortona wykonującego RKO na figurce WWE Championa, zanim przypina Drew. Następnie Viper podniósł małą replikę WWE Championship umieszczając ją na swoim ramieniu. Randy oraz Drew prowadzą bardzo ciekawą rywalizację, której zwieńczenie może mieć koniec podczas największego letniego PPV.

View this post on Instagram

#WWE #SummerSlam #LegendKiller

A post shared by Randy Orton (@randyorton) on

Orton, to 13-krotny mistrz, który stanie przed szansą na zdobycie WWE Championship po raz pierwszy od 2017 roku, kiedy pokonał Braya Wyatta na WrestleManii. Od tego momentu, Orton trzymany był daleko o jakiegokolwiek mistrzostwa w firmie. Według bukmacherów faworytem w walce Ortona z Drew jest mistrz, który stał się dominatorem po zwycięstwie odniesionym w konfrontacji z Brockiem Lesnarem.

» Wygląda na, to że podczas WWE SummerSlam ktoś będzie miał okazję do zgolenia włosów swojej rywalce. Podczas wczorajszego SmackDown on FOX, Mandy Rose wygłosiła krótki materiał wideo wyzywający Sonyę Deville do Hair vs Hair Matchu. Wyzwanie pojawiło się, ponieważ dwa tygodnie temu Sonya brutalnie zaatakowała swoją rywalkę, a następnie obcięła jej włosy, zmuszając byłą tag team partnerkę do debiutu w nowej fryzurze.

PPV SummerSlam odbędzie się 23 sierpnia. Według zagranicznych portali internetowych show będzie miało miejsce w Amway Center, Orlando. Dokładna lokalizacja nie została potwierdzona przez WWE.