SPOILERY!!!! WWE Hall of Famer na najbliższym RAW, Znamy datę powrotu Reya Mysterio do WWE, Były mistrz powrócił na SmackDown

» WWE Hall of Famer Shawn Michaels pojawi się na przyszłotygodniowym odcinku WWE Monday Night RAW. Federacja WWE potwierdziła taką informację podczas wczorajszego SmackDown. The HeartbreaK Kid zajmie się atakiem, którego dopuścił się Randy Orton. Ofiarą Vipera stał sie WWE Hall of Famer Ric Flair.

» Tej samej nocy na czerwonej tygodniówce pojawi się Rey Mysterio. Od kilku tygodni wrestler z Meksyku nie pojawia się w telewizji WWE. Swój ostatni pojedynek stoczył podczas Extreme Rules, gdzie jego rywalem był Seth Rollins w stypulacji “Eye For An Eye”. Syn utytułowanego wrestlera, Dominik Mysterio zmierzy się z byłym WWE Universal Championem podczas SummerSlam. Dla Dominika będzie, to oficjalny debiut w ringu, więc postawienie mu Setha, jako przeciwnika jest bardzo dobrym posunięciem ze strony firmy. Seth, to wieloletni weteran wrestlingowy, który przez wiele lat pracował na scenie niezależnej, a od dłuższego czasu jest czołową postacią w WWE.

Na RAW powróci również Mickie James. Rywalką wrestlerki/piosenkarki będzie Natalya. Poniżej przedstawiamy krótki opis wydarzeń związanych z najbliższym RAW.

SHAWN MICHAELS POWRACA NA PONIEDZIAŁKOWYM RAW:

Na ostatnim RAW przed SummerSlam pojawi się dwukrotny WWE Hall of Famer Shawn Michaels. W zeszłym tygodniu Michaels oraz fani WWE obserwowali brutalny atak Randy’ego Ortona na Ricu. The Nature Boy został pozostawiony, potrzebując pomocy.

Czy Rey Mysterio powróci na poniedziałkowym RAW?

Plotki twierdzą, że Rey Mysterio zawita na poniedziałkowym RAW. Rey nie pojawił się w telewizji od Extreme Rules, gdzie doznał makabrycznej kontuzji oka w starciu z Sethem Rollinsem. Na poniedziałkowym RAW, The Monday Night Messiah brutalnie zaatakował jego syna uderzając go kijem do kendo. Czy Rey zemści się za swojego syna? Tego dowiemy się na najbliższym RAW.

ZOBACZ TAKŻE>>>> WWE planuje gale w Amway Center, Kto będzie rywalem AJ Stylesa na SummerSlam?, Scena niezależna w WWE Network

» Na wczorajszym WWE SmackDown on FOX do telewizji WWE powrócił Kalisto, który wsparł walczącego Gran Metalika z SmackDown Tag Team Championem Shinsuke Nakamurą. Gran Metalik pokonał mistrza, co może skutkować title shotem dla członków The Lucha House Party.
Kalisto po raz ostatni w WWE pojawił się 30 grudnia podczas ubiegłorocznego live eventu w Staples Center. Na początku 2020 roku pojawiła się informacja o przedłużeniu współpracy pomiędzy obiema stronami (Kalisto i WWE), która potrwa co najmniej 3, lub 5 lat. Kalisto zdecydował się na kontynuowanie pracy w WWE, ponieważ uważa, że ma wciąż wiele do zaoferowania.