Dean Ambrose dziękuje Cody’emu Hawkowi za pomoc, Dixie Carter ponownie pracuje z WWE?, Rey Mysterio i Kalisto w popularnym teleturnieju

» Dean Ambrose wyjawił, że Cody Hawk jest osobą, która ustatkowała jego postać i pomogła mu w rozwoju:

“Po dwóch, trzech latach i tysiącach godzin pracy Cody’ego, który pracował nad rozwojem mnie jako swojego eksperymentu naukowego, w końcu ten 16-letni dzieciak wszedł przez drzwi i zrobił 60-minutowy broadway, a następnie uprawiał wrestling na całym świecie. Miałem szczęście, że przez 8 lat mogłem pracować w WWE i jestem przekonany, że wszystko, co osiągnąłem w tym biznesie dzieje się z ludźmi, którzy pomogli mi. Cody Hawk znajduje się na samym szczycie mojej listy”.

» Wygląda na to, że Dixie Carter może ponownie współpracować z WWE przy pewnym projekcie. Była prezes TNA zamieściła zdjęcie ze swojego lotu do Stamford w Connecticut, gdzie mieści się siedziba WWE. Warto zauważyć, że Carter nie pojawia się w kręgach zapaśniczych od czasu sprzedaży większościowego pakietu TNA Wrestling na Anthem Sports & Entertainment. Jej kolejny występ telewizyjny miał miejsce w filmie dokumentalnym WWE 24 o Angle. Został on wyemitowany w lipcu 2017 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Fun day filming TV. #family #greenroom

Post udostępniony przez Dixie Carter (@tnadixie)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Just saying……….. #toponepercent #carterblood @therealec3 @wwe

Post udostępniony przez Dixie Carter (@tnadixie)

» Rey Mysterio oraz Kalisto będą rywalizować ze sobą w popularnym teleturnieju “100 Latinos Dijeron” emitowanym na Estrella TV. Do wrestlerów dołączą rodziny, które będą walczyć przeciwko sobie w konkursie o tematyce rodzinnej. Zwycięska drużyna przeznaczy pieniądze na Boys & Girls Clubs of America i Make-A-Wish: