Goldberg & Undertaker i Lesnar w WWE, Kiepska pozycja Brauna Strowmana w WWE, Kurt Angle wycofany z konwentu WrestleCade 2019

» Na gali organizowanej przez WWE w Arabiii Saudyjskiej pojawią się takie gwiazdy, jak: Bill Goldberg, The Undertaker oraz Brock Lesnar. We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o tym, że głównym powodem zakontraktowania byłego WWE Universal Championa na przynajmniej jedną walkę było jego powiązanie z All Elite Wrestling. Oficjele WWE nie chcą, aby Bill zasilił szeregi swoich przeciwników, którzy już stali się niesamowitą konkurencją dla największej organizacji na świecie. W tym momencie WWE skupia się na tym, aby ich gwiazdy nie zasilały konkurencji.

» Portal Superluchas twierdzi, że pozycja Brauna Strowmana w WWE znacząco się pogorszyła, ponieważ wrestler zapomniał o wielu spotach na WrestleManii 35, gdzie był uczestnikiem Andre The Giant Memorial Battle Royal. Oficjele byli niezadowoleni z występu byłego członka The Wyatt Family i raczej nie jest faworytem do zdobycia walizki Money in the Bank na gali PPV Money in the Bank 2019.

» WWE Hall of Famer Kurt Angle został wycofany z występu na WrestleCade 2019, czyli konwencji która odbędzie się w Winston-Salem w Północnej Karolinie. WWE wycofała Kurta z eventu i niezaoferowali żadnej wymiany. Brian Hawks, czyli współwłaściciel WrestleCade Weekendu powiedział, że Kurt nie może się pojawić tam, gdyż są oni związani z All Elite Wrestling. Depozyt za pojawienie się WWE Hall of Famera został natychmiast zwrócony, ale według Johna Pollocka, oficjele WWE nie zaoferowali zmiennika w jego miejsce.