Seth Rollins o byciu ojcem, the SHIELD oraz SmackDown, Daniel Bryan chce walki z synem Williama Regala

» WWE Superstar Seth Rollins wystąpił w programie Fox 5 Good Day DC promując WrestleManię 37. Były WWE Champion został poproszony o wypowiedź na temat zostania ojcem, the Shield oraz SmackDown.

To ja pomagam SmackDown stać się najlepszym produktem, jakim może być. To bardzo proste, ponieważ w branży wrestlingowej jestem od wielu lat. Wszyscy wiedzą, do czego jestem zdolny. Dzięki temu jestem liderem, elitą, a SmackDown może zrewolucjonizować profesjonalny wrestling.

Jestem bardzo dobry. Kiedy jesteś dobry w tym, co robisz, zachowasz pracę. Możesz wykonywać swoją profesję na wysokim poziomie. To miejsce, w którym znajdowałem się przez większość mojej przygody z wrestlingiem. Mam wiele szczęścia, które wiąże się z moją pozycją. Brak kontuzji, dobre zdrowie, które umożliwia mi pracę praktycznie codziennie. Znalazłem się w sytuacji, w której mogę prosić ludzi, aby podążali za mną.

Bycie mężem jest prostym zadaniem. Jestem żonaty z piękną, niezwykle utalentowaną i kochającą partnerką. Bycie ojcem jest wielkim wyzwaniem, to zupełnie nowy zestaw umiejętności. Przed narodzinami mojego dziecka nigdy nie zmieniałem pieluch. Myślę, że najważniejszą rzeczą jest to, że można odciąć się od życia supergwiazdy WWE. Zmiana jest fajnym doświadczeniem, które docenisz z upływem czasu. Kiedy pojawia się ktoś ważny, dla drugiej osoby, nabierasz pokory oraz dystansu. To niesamowite doświadczenie.

Jak wiadomo 10 kwietnia podczas pierwszego dnia WrestleManii 37 rywalem Setha Rollinsa będzie Cesaro.

ZOBACZ TAKŻE >>> STARD✪M Yokohama Dream Cinderella in Spring 2021 – Zapowiedź

» Daniel Bryan rozmawiał z Alexem McCarthym dla talkSPORT. W trakcie wywiadu wypowiedział sie na temat współpracy z synem Williama Regala, który niedawno zadebiutował w WWE NXT UK.

Ciężko coś powiedzieć. Gdybym mógł mieć pojedynek za dziesięć lat, przy założeniu że wciąż jestem sprawny, a on się rozwija do wysokiego poziomu, jedyną rzeczą jaką chcę to walka z synem Williama Regala, Baileyem Matthewsem. W ostatnim czasie dołączył do WWE NXT UK. Jak na swój poziom doświadczenia, radzi sobie całkiem dobrze. W przeszłości uwielbiałem walczyć z Williamem, ale nie jestem pewien, czy ludzie wiedzą, jak bardzo wpłynął na moją karierę. Ofiarował mi to o, co nigdy go nie prosiłem. Dzięki temu mam wobec niego dozgonny szacunek. Jedną z rzeczy, jaką mogę zrobić dla niego to walka z jego synem na najwyższym poziomie. Nie znalazłbym się w tym miejscu, w którym jestem bez pomocy Williama Regala.