Plany WWE dla Lacey Evans, Jim Ross wątpi w to, że Butch Reed zostanie włączony do WWE Hall Of Fame, Wielki pojedynek zapowiedziany na SmackDown!

» Lacey Evans ogłosiła podczas WWE Raw w tym tygodniu, że jest w ciąży. W storyline ojcem dziecka jest Ric Flair, ale w rzeczywistości Evans jest w ciąży z drugim dzieckiem a ojcem nie jest The Nature Boy. Ringside News dowiedziało się, że WWE planuje zatrzymać Lacey Evans w telewizji jeszcze przez kilka miesięcy. Rzeczy zawsze mogą się zmienić, zwłaszcza gdy ciąża jest częścią sytuacji. Taki jest obecny plan. Dostali też informację od osoby bezpośrednio zaangażowanej w tę sytuację, że planem jest kontynuowanie storyline’u Evans z Charlotte Flair. Oczywiście, ten feud nie może mieć blow-off matchu. Lacey Evans pozostaje w telewizji, ale powiedziano, że: „Nie sądzę, że mają coś w umyśle”.

Lacey Evans jest naprawdę w ciąży, ale nie odchodzi z telewizji. Powiedziano nam, że obecny plan jest taki, aby zatrzymać ją na #WWERaw przez kilka miesięcy, aby kontynuować jej feud z Charlotte Flair. Będą musieli pomyśleć nieszablonowo, bo ona nie może walczyć.

» W najnowszym odcinku podcastu Grilling JR, Jim Ross poruszył temat odejścia legendy wrestlingu Butcha Reeda. Ross spędził czas z Reedem w Mid South Wrestling i postrzegał go jako przyszłość firmy po odejściu Junkyard Doga do WWE, ale niestety tak się nie stało.

Butch Reed był świetnym heelem. Otrzymał pseudonim Hacksaw Butch Reed w Mid South [Wrestling]. Myślałem, że największym błędem jaki popełniliśmy w Mid South było to, że kiedy [Junkyard Dog] uciekł do WWE bez uprzedzenia, to Butch był naszym gościem, który miał zająć miejsce JYD’a. Butch był odpowiedzią. Butch był facetem, do którego powinniśmy pójść na prawo.

Ross poruszył temat tego, czy jego zdaniem Reed dostanie się kiedyś do WWE Hall of Fame. Powiedział, że to niefortunne, ale nie sądzi, że kiedykolwiek się to stanie, ale czuje, że zasługuje na ukłon ze strony WWE.

Butch był wspaniałym facetem, na poziomie Hall of Fame. Nie sądzę, żeby kiedykolwiek trafił do Hall of Fame w WWE, wątpię w to z jakiegokolwiek powodu. Miałby większe szanse na wejście, gdyby jeszcze żył. To wszystko wpływa na program telewizyjny. Więc Hall of Fame to tak naprawdę wydarzenie telewizyjne? Wygląda na to, że stracił trochę blasku w rozrywkowej stronie WWE Hall of Fame. Nie jestem bi***ing na WWE Hall of Fame, to po prostu inne pozycjonowanie, to część T. V. show. Posiadanie pośmiertnych gości lub wprowadzonych do HoF, nie jest układem ziemi, jeśli chodzi o Vince’a.

Ross wspomniał wszystkie różne śmierci wrestlingu, które miały miejsce w ciągu ostatnich kilku lat. Powiedział, że martwi się o zdrowie starszych wrestlerów, którzy odmawiają dbania o swoje zdrowie.

Martwię się o wielu [starszych] wrestlerów. Zastanawiasz się, jak często sprawdzają wyniki badań krwi. To jest po prostu nieodpowiedzialność. Za twoją rodzinę, przyjaciół, wszystkich. Nie zdziwiłbym się, gdyby Butch nie należał do tej kategorii. To coś, o czym warto pomyśleć, gdy słyszy się o tych wszystkich śmierciach wrestlerów. Koszty leków, koszty zabiegów, na które nie mógł sobie pozwolić. Tacy dumni faceci nie chcą przyznawać się do słabości w żadnej formie czy sposobie. Babyfaces się nie poddają.

» Na piątkową edycję Elimination Chamber go-home WWE SmackDown został ogłoszony sześcioosobowy main event. W walce zobaczymy uczestników SmackDown Chamber, którzy stoczą bitwę, gdyż Kevin Owens, Daniel Bryan i Cesaro zmierzą się z Samim Zaynem, King Baronem Corbinem i Jeyem Uso. Tych 6 Superstars zmierzy się następnie w SmackDown Chamber match na niedzielnym Elimination Chamber. Zwycięzca będzie mógł zmierzyć się z WWE Universal Championem Romanem Reignsem jeszcze tej samej nocy. Żadne inne pojedynki nie zostały jeszcze ogłoszone, ale oczekuje się, że pojawi się Seth Rollins, a WWE Intercontinental Champion Big E podobno będzie bronił swojego pasa. Karta Chamber prawdopodobnie zostanie sfinalizowana.