Ile płaci WWE swoim topowym gwiazdom NXT?, Ring Of Honor ogłasza kolejne PPV!, Sąd ustali, czy prześladowca Sonyi Deville jest psychicznie zdolny do stawienia się przed sądem

» WWE trafiło na pierwsze strony gazet, gdy poinformowało swoich pracowników, że roczne premie i podwyżki nie nadejdą. To były pieniądze, których ci pracownicy oczekiwali, a teraz ich nie ma. To zamrożenie płac nie dotyczyło jednak zawodników WWE. Podczas Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer poruszył temat obecnej skali płac dla NXT. Wygląda na to, że każdemu oferowane są unikalne oferty i nie ma tu żadnej reguły. Nadal istnieje też średni zakres, w którym mieści się większość ludzi.

Nie zarabiają 250 czy 300 tys. dolarów czy coś w tym stylu – Balor na pewno tak, ale nie sądzę, żeby ktoś inny. Prawdopodobnie są w granicach 100,000$. . . . Znam jedną topową osobę w NXT, która jest tam od dłuższego czasu i powinna zarabiać tonę, ale zarabia $130,000. . . . więc zarabiają 130 000, 150 000 dolarów. Adam Cole może zarabiać trochę więcej, powinien. Taki jest zasięg.
NXT, zazwyczaj widzisz starty na poziomie jak $60,000, może $50,000 w zależności od tego kim jesteś. Jeśli jesteś jak facet, który był futbolistą, będziesz dostawał więcej, a potem do pewnego momentu będziesz dostawał podwyżki. Może są tacy, którzy zarabiają więcej, ale nie dużo więcej.

WWE nie oferuje swoim NXT Superstars takich samych pieniędzy, jakie dostają w głównym rosterze. To jest jeden z powodów, dla których powołanie do głównego rosteru jest tak wielką sprawą. Oznacza to, że dostają większy rozgłos i znacznie większą wypłatę. Firma nie podpisywała również tych samych wysokopłatnych umów z głównym rosterem, które podpisywała przed pandemią.

» ROH ogłosiło swoje kolejne PPV, gdzie będą świętować swoją 19. rocznicę 26 marca. Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00, a pierwsza godzina będzie miała charakter darmowego kick-offu w mediach społecznościowych. F4WOnline donosi, że uważa się, że wydarzenie będzie udokumentowane i potrwa około czterech godzin. Na szali znajdą się wszystkie możliwe tytuły. Rush jest aktualnym World Championem federacji, Jay Lethal i Jonathan Gresham są Tag Team Championami, Dragon Lee jest TV Championem, Six-Man Tag Team Champions to Rey Horus, Flamita i Bandido. Jonathan Gresham będzie walczył dwukrotnie, ponieważ będzie bronił również Pure Championship. ROH podpisuje nowe umowy z zawodnikami, budując swój 2021 rok. Obchody 19-lecia istnienia firmy będą bardzo dużym świętem.

» Sonya Deville uciekła przed bardzo przerażającą sytuacją związaną ze stalkerem, a ta sytuacja prawna wciąż trwa. Teraz jej prześladowca, Philip A. Thomas, ma zostać przesłuchany pod kątem tego, czy jest psychicznie kompetentny do stania przed sądem. Według PW Insider, Thomas ma zostać przesłuchany za pośrednictwem Zoom call 25 lutego. W tym czasie ustalą, czy jest on psychicznie zdolny do stania przed sądem. Mandy Rose została przesłuchana 3 lutego, a Deville złożyła zeznania przed sądem przez Zoom 13 lutego. Policjanci, którzy odpowiedzieli na wezwanie Deville pod numer 911, mają złożyć zeznania 18 lutego. Deville otrzymała nakaz ochrony przed Thomasem na czas nieokreślony. Ma on teraz zakaz kontaktowania się z Sonyą Deville zarówno w życiu realnym, jak i online. W pewnym okresie po uwięzieniu wszystkie listy wysyłał na adres domowy Deville.