WWE Monday Night RAW 15 lutego 2021: Raport

Pora na ostatnie RAW przed zbliżającą się wielkimi krokami galą Elimination Chamber! To już dziś będziemy członkami Gauntlet Matchu, w którym to zmierzą się ze sobą uczestnicy niedzielnego Elimination Chamber Matchu.

 

Show rozpoczyna The Miz, który wita nas w swoim talk-show po czym płynnie przechodzi do sedna. Zaprasza on swojego dzisiejszego gościa – Drew McIntyre’a. Na samym początku rozmowy gospodarz przeprasza za brak John Morrisona, który jest zajęty sprawami biznesowymi. Następnie A-Lister wymienia oponentów, którzy stanęli dotychczas na drodze mistrza WWE, podkreślając że w najbliższą niedzielę może stracić swój tytuł. Później Miz przypomina zdradę przyjaciela Szkota, który wykorzystał okazję, by otrzymać walkę o mistrzostwo WWE. Miz jest poirytowany tym, że Drew nie może odegrać się na Sheamusie w starciu 1 na 1. Powoduje to irytację na twarzy mistrza, który ostrzega, że jeżeli gospodarz programy jeszcze raz przerwie mu, to poniesie konsekwencje. Miz jednak nie zwraca na to uwagi, przez co został zaatakowany przez swojego dzisiejszego gościa. Wraz z odejściem Szkota, talk-show jednak się nie kończy, A-Lister informuje nas, że potrzebuje jedynie jednej okazji, by zostać mistrzem. To on ma kontrolę nad wszystkim. Następnie dowiadujemy się, że Miz nie wystąpi w tegorocznym Elimination Chamber Matchu.

 

Six Man Tag Team Match

The Hurt Business vs. Lucha House Party & Riddle

Zwycięzcy – Lucha House Party & Riddle

Po walce Riddle został zaatakowany przez Lashleya.

 

Na zapleczu The Miz docenia fakt, że Adam Pearce umieścił go w Elimination Chamber Matchu. Obecnie liczy na to, że jego zastępca będzie godny otrzymania miejsca w komorze eliminacji. Do tej roli nominuje on Johna Morrisona, Adam zaś obiecuje, że rozważy tą propozycję.

 

Na zapleczu otrzymujemy wywiad z Damienem Priestem i Bad Bunnym. W trakcie wywiadu zaś mistrzostwo 24/7 odebrał z rąk R-Trutha, Akira Tozawa. Japończyk został jednak zaatakowany przez Priesta, a tę okazję wykorzystał Bad Bunny, który został nowym mistrzem 24/7.

 

Na zapleczu The New Day zaczepia Adama Pearce’a, którzy nie mogą uwierzyć, że ten naprawdę rozważa kandydaturę Johna Morrisona. W końcu Kofi jest byłym mistrzem WWE, zatem idealnie nadaje się do udziału w komorze eliminacji. Do panów dołącza The Miz, który nie zgadza się na uczestnictwo Kofiego w Elimination Chember Matchu. Ponadto podkreśla on, że John jest byłym mistrzem ECW. Adam wobec takiego obrotu sprawy ustanowił walkę Miza z Kofim, wskazują, że jeśli członek The New Day zwycięży, to zostanie on dodany do walki.

 

Tag Team Match

Lacey Evans & Peyton Royce vs. Charlotte Flair & Asuka

Zwycięzcy – Charlotte Flair & Asuka

W momencie, gdy do walki miała stanąć Lacey, ta wycofała się z walki i powiadomiła Charlotte, że jest w ciąży.

 

Na zapleczu Sheamus oświadcza, iż zwycięży w dzisiejszym Gauntlet Matchu i jako ostatni wyjdzie z komory eliminacji. Natomiast w niedzielę zostanie on nowym mistrzem WWE.

 

Singles Match

Kofi Kingston vs. The Miz

Zwycięzca – Kofi Kingston

 

Na zapleczu otrzymujemy wywiad z Naomi i Laną, która jest szczęśliwa, że udało jej się odegrać na Nii Jax w zeszłym tygodniu. Ponadto cieszy się, że Naomi jest u jej boku.

Na zapleczu Randy Orton podkreśla, iż dziś zwycięży w Gauntlet Matchu. Randy wielokrotnie podkreślał, że zawsze bierze to czego pragnie. Za przykład może posłużyć tutaj The Fiend, teraz natomiast jego wzrok skierowany jest ku mistrzostwu WWE. Nagle kamera przenosi się do Alexy Bliss, która oznajmia, że Fiend odżyje.

 

Singles Match

Lana vs. Shayna Baszler

Zwycięzca – Shayna Baszler

 

Na zapleczu Braun Strowman zaczepia Adama Pearce’a i zastanawia się dlaczego ma go w tegorocznym Elimination Chamber Matchu. Oficjel tłumaczy się, że bycie mistrzem Universal nie jest równoznaczne z posiadaniem tytułu mistrza WWE. Braun ma wiadomość dla Shane’a McMahona, by rozwiązałten problem, ponieważ inaczej przestanie być miły.

 

Gauntlet Match

A.J. Styles vs. Kofi Kingston

Zwycięzca – A.J. Styles

A.J. Styles vs. Drew McIntyre

Zwycięzca – Drew McIntyre

Drew McIntyre vs. Jeff Hardy

Zwycięzca – Drew McIntyre

Drew McIntyre vs. Randy Orton

Zwycięzca – Drew McIntyre

Drew McIntyre vs. Sheamus

Zwycięzca – Sheamus

Po walce Irlandczyk powiadomił Drew, że ten nie jest w stanie go pokonać. Podobny widok ujrzymy też w niedzielę, kiedy to Sheamus zostanie mistrzem WWE. W ten sposób kończymy ostatnią tygodniówkę RAW przez Elimination Chamber.