SPOILER! Wielka gwiazda powróci na RAW i dołączy do Money in the Bank Ladder Matchu

WWE Monday Night RAW 21 grudnia 2020: Raport

 

Ostatnia gala pay-per-view już za nami, ale nie oznacza to, że jakkolwiek zwalniamy tempa! To właśnie dziś będziemy świadkami świątecznego odcinka Monday Night RAW. A w nim dowiemy się co dalej z Fiendem, oraz z mistrzostwem WWE, po wczorajszej jego udanej obronie przez McIntyre’a.

Show rozpoczyna Charlote Flair, która cieszy się z debiutu w ThunderDome. Następnie zapowiada przybycie swojej przyjaciółki i partnerki, Asuki. Mistrzyni RAW podkreśla, że zarówno Nia Jax, jak i Shayna Baszler nie były gotowe na Asukę. Do ringu zmierzają zapowiedzane byłe już mistrzynie Tag Team. Na arenie pojawiają się ponadto Mandy Rose i Dana Brooke. Rose zauważa, że coś zmieniło się w Shaynie i Nii, nie są już przecież mistrzyniami Tag Team, dlatego zaleca im ruszyć dalej.

Tag Team Match

Shayna Baszler & Nia Jax vs. Dana Brooke & Mandy Rose

Zwycięzcy – Shayna Baszler & Nia Jax

 

Na backstage’u przechadzają się The Hurt Business, gdy nagle spotykają mężczyznę ubranego w koszulkę New Day. Zmieniają oni jego ubiór na coś bardziej stylowego, koszulkę z ich logiem.

 

MVP wita w VIP Lounge świeżo upieczonych mistrzów Tag Team oraz Bobby’ego Lashleya. Shelton przypomina, że wczoraj potwierdzili, że są najlepszą drużyną w rosterze RAW. Bobby zaś podkreśla, że nie ma osoby, która mogłaby go obecnie kiedykolwiek pokonać. MVP zatrudnił specjalnie na dzisiejszy wieczór fotografa, który mógłby uwiecznić ten wyjątkowy moment. W tle jednak znalazł się także R-Truth. Następnie spowodowało to pogoń kilku zawodników WWE wokół ringu. Na arenie pojawiają się natomiast Jeff Hardy i Riddle, który podkreśla, że panowie źle celebrują wczorajszy sukces. Zamiast wydawać sporo pieniędzy na celebrację, powinni oni jedynie spokojnie cieszyć się z sukcesu w zaciszu domowym.

 

Na backstage’u Angel Garza wręczył dziennikarce różę.

Singles Match

Angel Garza vs. Drew Gulak

Zwycięzca – Angel Garza

 

Na backstage’u A.J. Styles jest zdenerwowany, gdyż The Miz oszukał go wczoraj. Z tego też powodu przyjął zaproszenie do dzisiejszego epizodu MizTV, by usłyszeć jakie wytłumaczenie, na swoje wczorajsze zachowanie ma The Miz.

I właśnie przenosimy się do ringu, gdzie jesteśmy świadkami najnowszego epizodu MizTV, w którym gospodarz przeprasza nas, że wczorajszej nocy zawiódł. Następnie zaprasza swego dzisiejszego gościa – A.J. Stylesa. The Phenomenal One obwinia Miza za wczorajsze zwycięstwo McIntyre’a. Powoduje to zdenerwowanie u byłego już Mr Money In The Bank, jednak mimo to przeprasza Stylesa. W trakcie kłótni panowie zauważają, że to John Morrison wykorzystał walizkę, zatem prawomocnie dalej mu się ona należy, gdyż tylko on jest odpowiedzialny za jej zużycie. Na arenie pojawia się mistrz WWE, który przygotował wraz z Sheamusem i Keithem Lee rymowankę podczas wczorajszej celebracji. Po jje odczytaniu panowie otaczają ring i atakują znajdujących się w nim pozostałych zawodników.

Na backstage’u Drew namówił Keitha Lee do dołączenia dziś do niego i Sheamusa.

 

Singles Match

T-Bar vs. Ricochet

Zwycięzca – T-Bar

Po walce zwycięzca zaznaczył, że Retribution nigdy nie było wrogiem Ricocheta, jednak jeżeli ten do nich nie dołączy, to zostanie zniszczony.

 

Tag Team Match

Jeff Hardy & Riddle vs. The Hurt Business (MVP & Bobby Lashley)

Zwycięzcy – The Hurt Business (MVP & Bobby Lashley)

 

W ringu jest już Elias, który podkreśla, że jego muzyka zmienia ludzkie serca. Obok niego stoi przecież żywy przykład – Ryker. Na arenie pojawia się Gran Metalik, który jest dzisiejszym oponentem Rykera.

Singles Match

Ryker vs. Gran Metalik

Zwycięzca – Ryker

 

W ringu jest już Randy Orton, który nie żałuje tego, co wczoraj uczynił. Co więcej, cieszył się każdą chwilą ubiegłej nocy, kiedy obserwował jak Fiend płonie. Mimo to, Żmija wczoraj nie zmrużyła oka, przez swoje głosy, które wczoraj nawet nie istniały. Jedyne co obecnie słyszy w swojej głowie, to Fiend, który szuka okazji do nabrania tchu. Randy stwierdza, że Fienda już z nami nie ma. Jednak ktoś może mieć na ten temat one zdanie, gdyż w ringu pojawia się Alexa Bliss. Nie wie ona gdzie obecnie znajduje się Fiend, jednak jeżeli kiedykolwiek się pojawi, będzie zupełnie innym, niż ten, którego Randy zna.

 

Tag Team Match

Asuka & Charlotte Flair vs. Peyton Royce & Lacey Evans

Zwycięzcy – Asuka & Charlotte Flair

 

Six Man Street Fight Tag Team Match

Drew McIntyre, Sheamus & Keith Lee vs. A.J. Styles, The Miz & John Morrison

Zwycięzcy – Drew McIntyre, Sheamus & Keith Lee

Po walce Sheamus znokautował Keitha Lee z czego zdecydowanie zadowolony nie był jego przyjaciel, Drew. Między panami doszło do kłótni i w ten sposób zakończyliśmy świąteczny epizod Monday Night RAW.