Monday Night RAW 26 czerwca 2017: Raport

RAW rozpoczęliśmy od pojawienia się Romana Reignsa, który wygłosił tradycyjne promo. Publiczność domagała się jednak Brauna Strowmana. W pewnym momencie na arenę wjechała karetka, a gdy Reigns poszedł sprawdzić czy nie ukrywa się w niej Strowman, ten zaatakował go zza pleców i wsadził do wspomnianego chwilę wcześniej ambulansu.

Six Man Tag Team Match
The Hardy Boyz & Finn Balor vs Sheamus & Cesaro & Elias Samson

Zwycięzcy: The Hardy Boyz & Finn Balor

Następnie otrzymaliśmy segment z Goldustem i R-Truthem:

A, jeszcze dzisiaj Gauntlet Match o miano pretendentki do tytułu mistrzyni kobiet RAW. Za kulisami Kurt Angle z Bayley, która właśnie losuje numer z jakim wejdzie do ringu podczas tej batalii.

MizTV z gwiazdami koszykówki:

Six Man Tag Team Match
The Miz, Bo Dallas & Curtis Axel vs Dean Ambrose, Rhyno & Heath Slater

Zwycięzcy: The Miz, Bo Dallas & Curtis Axel

Po kolejnym Six Man Tag Team Matchu na dzisiejszym RAW, w ringu zjawili się Enzo Amore i Big Cass, którzy… doszli do porozumienia. Po wspólnym uściśnięciu dłoni, a nawet uścisku, świętowali swój rozejm na stage’u, gdy nagle Big Cass ponownie zaatakował Enzo! Szykuje się mocna rywalizacja!

Singles Match
Seth Rollins vs Curt Hawkins

Zwycięzca: Seth Rollins

Po walce, na telebimie pojawił się Bray Wyatt, który dał jasne ostrzeżenie Sethowi Rollinsowi.

Czas jednak na Paula Heymana! Ten po chwili zapowiada swoją bestię Brocka Lesnara. Gdy, ten wychodzi na arenę i chce udać się w kierunku ringu, zza pleców Samoa Joe zapina mu Coquinę Clutch! Brock próbuje się bronić, ale na marne. Dopiero część zawodników z szatni odciąga Joe od Lesnara. To się nazywa zapowiedź!

Singles Match
Neville vs Lince Dorado

Zwycięzca: Neville

Na Great Balls of Fire, Neville będzie bronił swojego pasa mistrzowskiego Cruiserweight w walce z Akirą Tozawą! Potwierdzone również zostało, że Tozawa został nowym członkiem stajni Titusa O’Neila.

Czas na main event!

Gauntlet Match o miano pretendentki do tytułu kobiet RAW
Bayley vs Nia Jax (wygrana Nia)
Nia Jax vs Mickie James (wygrana Nia)
Nia Jax vs Dana Brooke (wygrana Nia)
Nia Jax vs Emma (wygrana Nia)
Nia Jax vs Sasha Banks (wygrana Sashy)

Zwyciężczyni: Sasha Banks

Generalny Manager RAW Kurt Angle przyszedł pogratulować Sashy, ale zjawiła się także Alexa Bliss, która z kolei została wygoniona z ringu po wykonaniu dropkicka od nowej pretendentki. Będzie się działo na Great Balls of Fire!