Była gwiazda WWE opuściła OIOM po zawale serca, Seth Rollins o ciąży Becky Lynch, Edge nie sprawdza się w creative teamie RAW?

» James Ellsworth za pośrednictwem Twittera przekazał, że były mistrz WWE Gillberg został wypuszczony z OIOM-u po tym, jak doznał ataku serca w środę.

Cześć wszystkim, szczęśliwego Święta Dziękczynienia. Właśnie rozmawiałem przez telefon z żoną Duane’a Gill, znanego również jako Gillberg. Chciała poinformować wszystkich, co się dzieje z Duane. Miał wczoraj atak serca. Ale teraz czuje się dobrze i właśnie wyszedł z OIOM-u.

Ellsworth powiedział, że Gillberg wkrótce wróci do domu i zacznie wracać do normalności.

Prosimy o przesłanie modlitw do Gillberga i jego rodziny w tym czasie. Mamy nadzieję, że wkrótce wróci do domu i wróci do swojego normalnego, zabawnego, głupkowatego siebie. Uważajcie, chłopaki i niech was Bóg błogosławi. Bądźcie bezpieczni.

»  Seth Rollins niedawno rozmawiał z WWE Network i przedstawił aktualne informacje o swojej ciężarnej narzeczonej Becky Lynch, która zbliża się do terminu porodu.

Naprawdę dobrze sobie radzi. Nasz termin porodu zbliża się wielkimi krokami. Szaleństwem jest myśleć, że wkrótce zostaniemy rodzicami. Jestem pewien, że jest gotowa wrócić do pracy, tak jak wszyscy. Ale tak, była niesamowita przez całą ciążę.

Rollins powiedział również, że WWE pracujące w lżejszym harmonogramie w erze pandemii COVID-19 było błogosławieństwem, ponieważ jest w stanie spędzić znacznie więcej czasu z Becky.

W naszym regularnym harmonogramie WWE zawsze podróżujemy i nigdy nie wracamy do domu. A dzięki ciąży mojej narzeczonej mogłem spędzać z nią dużo czasu w domu. Nie byłbym w stanie tego zrobić w naszym zwykłym harmonogramie.
Czas na to zadziałał naprawdę dobrze. To miła przerwa zarówno fizyczna, jak i psychiczna.

Podczas wywiadu Rollins mówił również o tym, dlaczego ThunderDome była zasadniczo dla WWE kwitnące w erze pandemii.

ThunderDome było świetne. Byłem podekscytowany od samego początku, mimo że niektórzy byli sceptyczni. Jak dla mnie, byliśmy zmęczeni pobytem w WWE Performance Center. Ta [arena] była po prostu za mała dla WWE. I to nie jest negatywne. Po prostu nasze show jest tak duże i musieliśmy w pewnym stopniu być w stanie wyjść przed publiczność na żywo, mieć pyro i czuć się jak na WWE Raw lub PPV. PC był dla nas wspaniałym gospodarzem i jesteśmy im wdzięczni, ale jestem bardzo wdzięczny Amway Center w Orlando, że pozwoliło nam wejść i stworzyć ThunderDome. To była świetna zabawa.

» WWE zatrudniło Edge’a i Daniela Bryana do creative teamu. Edge jest na RAW, a Bryan na SmackDown. Daniel Bryan otrzymuje kilka świetnych recenzji, jednak tego samego nie można powiedzieć o Edge. Daniel Bryan wychodzi poza kulisy, aby dowiedzieć się, jak WWE produkuje ich programy telewizyjne. Siedzi na słuchawkach z Vincem McMahonem i uczy się wszystkiego, co tylko może. Czeka również, aby porozmawiać z talentami i udzielić im porad. Ringside News dowiedział się, że Edge nie wkłada w creative team takiego samego wysiłku, jak Daniel Bryan. Edge podobno nie pokazał oddania, ani tak naprawdę nie chce się uczyć za kulisami. Zatrudniony członek zespołu kreatywnego powiedział, że „talenty, z którymi rozmawiał, nie biorą sobie do serca jego rad”. Powiedziano również, że „Edge nie chce tego robić”. Powiedziano również, że Edge wyraził frustrację z powodu tego, jak późno rozpoczynają się czasami spotkania. Nie lubi czekać na Vince’a McMahona, a to część pracy, gdy jest się w zespole kreatywnym. Edge był za kulisami podczas Survivor Series, ale nie robił tego samego, co Daniel Bryan, który uczył się procesu za kulisami podczas ważnego pay-per-view.