WWE NXT 25/11/20 – Raport

Candice LeRae pokonała Ember Moon po tym jak do ringu wbiegła Indi Hartwell przyjmując za Candice Escipse (Corkscrew Stunner Z Narożnika) po czym LeRae wykonała superkick i Wicked Stepsister (Sufboard Curb Stomp). 

 

Po walce LeRae, Hartwell, Dakota Kai i Raquel Gonzalez próbują zaatakować Ember lecz ona opuszcza ring. Na rampie pojawia się Toni Storm pomagając Moon wstać gdy obie zmierzają w stronę ringu, Storm atakuje Ember forearm’em i wbija ją w schody a następnie wrzuca do ringu gdzie Kai wykonuje bicycle kick po czym Gonzalez wychodzi z Single Arm Powerbombem.

 

 

 

Pokazano ujęcie Undisputed Ery zmierzającej do PC.

 

 

 

NXT Cruiserweight Champion Santos Escobar z Wilde’em i Mendozą siedzą w pokoju po czym Santos mówi że Legado Del Fantasma powstało by napisać na nowo historię lucha libre na własną wizję i jego obraz. Santos mówi że przeniósł tytuł Cruserweight z pobocznej gali na główną i bronił go na TakeOver gdy Wilde i Mendoza mu przytakują. Santos mówi że wyniósł swoją karierę zarówno jak Joaquina i Raula, wymienia wszystkich których pokonał po czym wspomniał że słyszał o  Curt’cie  Stallionie który wkrótce dołączy do listy. Na koniec mówi że gdy Legado Del Fantasma coś postanawia, zawsze osiąga cel.

 

 

 

 

 

Do ringu zmierza Undisputed Era po czym pokazano ujęcie Pata McAfee który mówi na swoim programie że nie pojawi się w tym tyg. w NXT więc będzie oglądał z kanapy jak Pete Dunne pokona kogoś z UE by zyskać przewagę na War Games.

 

Cole pyta publikę czy wyglądają na martwych wspomina że Pat nie jest pierwszy który mówił że wykończy Undisputed Erę, sprawili że posmakowali własnego lekarstwa ale nie mają pojęcie z czym mają do czynienia. Spotkanie Pata twarzą w twarz na War Games będzie bardziej przyjemne niż kopnięcie go w twarz tydzień temu, w walce którą UE uczyniła sławną w NXT.

Kyle mówi że tydzień temu skopanie Pata i jego zbirów było bardzo przyjemne po czym mówi Cole’owi że w walce o przewagę na War Games musi walczyć z Dunne’em a Adam i reszta odpowiadają że nie mają z tym problemu. Cole mówi że przeprowadzą ekipę Pata przez piekło, pójdą z nimi na wojnę mając pewność że nie wrócą z niej tacy sami i to jest niekwestionowane.

 

 

 

 

 

McKenzie Mitchell podbiega do Candice LeRae, Dakoty Kai i Raquel Gonzalez w korytarzu po czym Candice prosi ją by odeszła na chwilę po czym Kai i Gonzalez mówią do Candice że zgadzają się na coś. LeRae mówi McKenzie że przedstawia jej drużynę na War Games, Raquel Gonzalez, Dakotę Kai oraz podchodzącą Toni Storm którą wspomina że mówiła o pojawieniu się zupełnie nowej Toni Storm po czym odchodzą.

 

 

 

 

Kushida pokonał Timothy’ego Thatchera. Tomaso Ciampa przyglądał się walce siedząc na krześle przy ringu. Thatcher za ringiem odwrócił uwagę od Kushidy na siedzącego Ciampę trafiając ramieniem w narożnik. Na koniec Tomaso zerwał się z krzesła gdy Thatcher odzyskał ofensywę a Kushida wykorzystał to zmuszając Timothy’ego do poddania Hoverboard Lock’iem.

Po walce Ciampa powiedział do kamery że może teraz Thatcher będzie miał z nim problem.

 

 

 

 

Pete Dunne, Oney Lorcan i Danny Burch udzielają wywiadu, Pete mówi że wie co O’Reilly zrobił Balorowi pozbywając się go na 2 miesiące ale gdyby to był on, Finn zniknąłby na 2 lata. Lorcan mówi że UE zawsze zdobywała przewagę w War Games ale Pete zamierza to zmienić. Dunne kontynuuje że raz złamali UE, dziś złamie ich ducha a na War Games ostatecznie ich wykończą.

 

 

 

 

Leon Ruff wystąpił w „Kevin Owens Show”, mówi że chciał pracować w WWE przez całe życie a teraz wydaje się że jednego dnia podpisał kontrakt a drugiego zdobył tytuł North American. Pokazano wideo Ruffa celebrującego zdobycie tytułu któremu pas spada z talii. Leon mówi że jest krochę zawstydzony a Owens żartuje że jemu też to się zdarzyło wygrywając tytuł NXT. Ruff mówi że jego wygrana to „tak” na każde „nie” które usłyszał i chce być inspiracją dla innych.

Owens mówi że Ruff jest nieco zbyt spokojny i zdenerwowany, powinien brzmieć nieco bardziej przekonywująco, jeśli ktoś nie posiadający tytułu zauważy jakąś słabość może ją wykorzystać przeciw niemu. Ruff kopie krzesło i chełpi się pokonaniem Gargano dwukrotnie. Owens łapie się za głowę mówiąc że w takich sytuacjach gdy kogoś wspominasz przeważnie się pojawia i jest niezadowolony.

Podirytowany Gargano pojawia się pytając czy Ruff naprawdę myśli że go pokonał, Owens podaje mu krzesło a Johnny je wyrzuca po czym Owens bierze kolejne. Gargano mówi Ruffowi że jeśli chce być inspiracją niech powie że to on jest prawdziwym North American Championem i jedyny powód dla którego ma ten pas jest ten idiota strzelający udawanymi strzałami Damian Priest. Kevin przypomina że ktoś pojawia się gdy wspomnisz go na jego show.

Priest pojawia się mówiąc że Johnny płaczący nad porażką nie jest żadnym zaskoczeniem, dodaje że penego dnia Gargano zrozumie że Ruff jest lepszy od niego. Gargano mówi że przegrał z nim wyłącznie z winy Priesta i chce kolejnej walki z Leonem którego popycha na krzesło a Ruff wstaje podchodząc do niego

Damian odciąga ich i mówi że właściwie nie miał walki rewanżowej o ten tytuł i przypomina jak Leon mówił że zawalczy z nim i Gargano. Owens mówi że przydałaby się obecność Teddy’ego Longa. Po chwili William Regal pojawia się zapowiadając triple threat o tytuł North American na TakeOver: War Games między Gargano, Ruffem i Priestem mówiąc na koniec „playa”.

 

 

 

 

 

Pokazano promo wideo Balora który mówi że ustawił grunt pod wojnę więc „nie powinni stawiać warcabów przy jego szachach” i „kot wrócił więc myszy nie powinny bawić się przy jego kuwecie”. Nie jest trudny do znalezienia gdy ktoś ma z nim problem, mistrz pracuje w środy.

 

 

 

 

 

 

Cameron Grimes pokonał Jake’a Atlasa wykonując collision curse (moonsalut fallaway slam) na Cave-In (Leaping Dbl Foot Stomp). Dexter Lumis pojawia się na brzegu ringu i pokazuje wideo z scenami gdzie Grimes przed nim ucieka po czym rzuca w jego stronę pas z upsążami po obu stronach sygnalizując strap match. Cameron odmawia po czym odchodzi.

 

 

William Regal zatrzymuje Grimesa mówiąc że fani chcieliby zobaczyć jego kolejną walkę z Lumisem który podsunął mu pomysł na Strap Match na TakeOver. Cameron pyta czemu go tak nienawidzi, Regal klepie go w ramię mówiąc że to pewnie przez jego osobowość.

 

 

 

 

 

 

 

 

W ringu pojawia się Ripley mówiąc że Io jest jedną z najtwardszych przeciwniczek jakie miała. Wiele osób spekuluje co dalej nią czeka ale chce coś wytłumaczyć. Przytulenie Io po walce było wyłącznie wyrazem szacunku do niej nie żadne pożegnanie. Nie wybiera się nigdzie i odzyska NXT Women’s Championship. Na rampie pojawia się Candice z Toni Storm mówiąc że Io pokonała ją bo miała pomoc lecz Ripley została uczciwie pokonana.

LeRae mówi że w przeciwieństwie do Ripley u niej czyny mówią głośniej niż słowa. Po chwili przychodzi Dakota oraz Gonzalez która niesie ze sobą Shirai na ramieniu. Kai, Storm i LeRae zmierzają do ringu, Rhea go opuszcza trafiając Raquel big bootem po czym rusza za resztą przejmując ofensywę lecz Gonzalez wbiega do ringu wbijając ją w narożnik.

 

 

 

 

Pokazano jak Boa i Xia Li są zatrzaśnięci i wiezieni samochodem. Gdy wysiadają widzą stojącego przed budynkiem Azjatę który wcześniej skonfrontował się z Boa. Oboje kłaniają mu się nazywając go mistrzem i wchodzą do ciemnego pokoju ze świecami prosząc go o wybaczenie. Pokazano ujęcie kobiecej postaci dającej Azjacie sygnał, on rysuje znamię na dłoniach li i Boa, ucisza ich i mówi że nadszedł już czas

 

 

 

 

 

 

W ringu znajduje się Ever-Rise które zostaje zaatakowane przez Grizzled Young Veterans. Zack Gibson przedstawia siebie i Jamesa Drake’a mówiąc że wracają do NXT i wkrótce będą rozpoznawani jako nr. 1 w NXT.

 

 

 

 

McKenzie Mitchell podchodzi do Candice która mówi że każdy kto jest dość głupi by dołączyć do drużyny Shotzi zostanie rozjechany przez jej drużynę zaczynając od przyszłego tygodnia gdy Gonzalez pokona Blackheart by jej drużyna zdobyła przewagę. Johnny Gargano mówi że oboje wygrają na War Games po czym razem z Indi Hartwell i Gohstface’em odjeżdżają samochodem.

 

 

 

 

Pete Dunne pokonał Kyle’a O’Reilly’ego w ladder matchu zyskując przewagę w War Games Matchu na TakeOver po tym jak zamaskowana osoba zepchnęła Kyle’a z drabiny za ring.