Aktualizacja dotycząca zwolnienia Andrade przez WWE, Potencjalny rywal Setha Rollinsa na WrestleManii 37, Bobby Lashley wspomina reakcję syna po zdobyciu WWE Title

» Kilka godzin temu federacja World Wrestling Entertainment wydała oświadczenie w sprawie zwolnienia Andrade.

Portal internetowy Fightful poinformował, że osoby przebywające w WWE były nieco zaskoczone faktem zwolnienia wrestlera z Meksyku. Były mistrz WWE NXT nie miał uzyskać zgody na odejście z firmy. Przełożeni WWE zmienili zdanie w ciągu ostatniego tygodnia, a w umowie Meksykanina zawarta została klauzula uniemożliwiająca współpracę z konkurencją przez 90 dni, czyli do 20 czerwca 2021 roku.

Były US Champion będzie mógł używać swojego obecnego ring name’u pracując w innych organizacjach wrestlingowych.

W ubiegłym tygodniu Andrade poprosił WWE o zwolnienie, jednak tego samego dnia jego prośba została odrzucona – twierdzi Wrestling Observer Newsletter.

Na początku tygodnia Andrade poprosił WWE o zwolnienie, ale jego prośba została odrzucona. Dave Meltzer potwierdził raport opublikowany przez Wrestling Inc.

» Przed rozpoczęciem niedzielnej gali WWE PPV FastLane omówiona została przyszłość Setha Rollinsa i jego występu na WrestleManii.

Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio wyjawił, że konfrontacja Mesjasza z Shinsuke Nakamura ma być podstawą do przygotowania pojedynku z Cesaro.

To część ustawienia walki Setha Rollinsa z Cesaro podczas WrestleManii, więc Shinsuke Nakamura jest tylko odskocznią.

Wygląda na to, iż w przyszłym miesiącu otrzymamy starcie z udziałem dwóch świetnych wrestlerów, których potencjał nie jest w pełni wykorzystywany. Jeżeli wspomniana dwójka otrzyma wystarczającą ilość czasu, będą w stanie skraść show. Mało prawdopodobne jest to, iż 10 lub 11 kwietnia były WWE NXT Champion zostanie zaangażowany w walkę ze Szwajcarem i Rollinsem.

» Rok 2021 w wykonaniu Bobby’ego Lashleya prezentuje się nadzwyczaj imponująco. Na RAW ówczesny mistrz WWE został pokonany przez byłego wrestlera TNA, który odebrał mu tytuł mistrzowski.

W trakcie występu w radiu 97.7 Max FM, Bobby Lashley wyjawił, że zaskoczył swojego syna, kiedy następnego dnia odebrał go ze szkoły.

Na początku starałem się to przed nim ukryć, ponieważ RAW było w poniedziałek i zazwyczaj moja żona pozwala mu zostać i obejrzeć show. Nie miał okazji do obejrzenia mojej walki, więc kiedy wróciłem do domu mogłem odebrać syna ze szkoły. On nawet nie wiedział, że miałem mecz, a potem kiedy wsiadł do samochodu i zobaczył tytuł mistrzowski powiedział – O Boże…. Jest niesamowity.