Breaking News! Były WWE United States Champion zwolniony przez WWE

Chwilę po zejściu z anteny niedzielnej gali WWE PPV FastLane federacja World Wrestling Entertainment wydała oświadczenie w sprawie zwolnienia Andrade.

WWE pogodziło się z odejściem Andrade. Życzymy mu wszystkiego najlepszego we wszystkich nadchodzących przedsięwzięciach. – Taki komunikat dostępny jest na oficjalnym profilu WWE na Twitterze.

Już jakiś czas temu po internecie krążyły plotki dotyczące wrestlera, który jakiś czas temu poprosił firmę o zwolnienie. Były WWE NXT Champion taką informację potwierdził na swoim oficjalnym profilu na Twitterze.

Plotki są w pełni prawdziwe i nie wiem, co przyniesie przyszłość, ale chcę, aby moje marzenia spełniły się. Dziękuję za wsparcie, jakie otrzymałem w ostatnich dniach.

Kariera Andrade w WWE

Po uzyskaniu renomy na meksykańskiej scenie wrestlingowej znany jako La Sombra w 2015 roku dołączył do federacji World Wrestling Entertainment. Po dołączeniu do WWE NXT związał się współpracą z Zeliną Vegą, dzięki czemu stał się NXT Championem utrzymując wspomniane mistrzostwo przez 140 dni.

ZOBACZ TAKŻE >>>> WWE Fastlane – wyniki

W kwietniu 2018 roku w ramach Superstar Shake-Up, Andrade oraz Vega zostali przeniesieni na SmackDown. Ich przygoda w głównym rosterze była równie owocna, co w NXT, a dowodem tego jest zdobyte United States Championship. Od ponad pięciu miesięcy Andrade był wyłączony z akcji, jednak powód jego nieobecności był nieznany.

W prawdziwym życiu Andrade jest partnerem 13-krotnej WWE Women’s Champion Charlotte Flair. Para zaręczyła się 1 stycznia 2020 roku.

Skomentuj i daj znać, co sądzisz na temat zwolnienia Andrade.