WWE Fastlane – wyniki

21 marca WWE zatrzymuje się na ostatniej stacji przed Wrestlemanią – jest nią gala Fastlane. Kickoff rozpoczyna się o 23:00 czasu polskiego i potrwa godzinę. Główna gala będzie miała swój początek o 00:00.

Kickoff:

United States Championship match:

Riddle (c) VS Mustafa Ali (09:15)

Zwycięzca: Riddle – pozostaje on mistrzem United States

Po walce Ali zaczął oskarżać Retribution o jego niepowodzenie. Reckoning i Slapjack wypowiedzieli posłuszeństwo Aliemu poprzez opuszczenie ringu, a Mace i T-Bar zafundowali swojemu  byłemu przywódcy podwójny chokeslam.

Główna karta:

WWE Women’s Tag Team Championship match:

Nia Jax & Shayna Baszler (c) VS Sasha Banks & Bianca Belair

Zwycięzcy: Nia Jax & Shayna Baszler

W trakcie pojedynku doszło do sprzeczki między pretendentkami. Sytuację wykorzystała Shayna, która wykonała roll pin na Sashy Banks. W ten sposób walka się zakończyła, a po niej kłótnia między pretendentkami nabrała rumieńców. Banks uderzyła Belair ,,z liścia” i oddaliła się na backstage. To ewidentny znak, że rywalizacja pomiędzy paniami rozpoczęła się na dobre. Jej finał będzie miał miejsce na Największej ze Scen.

Na backstage’u widzimy Shane McMahona z zabandażowanym kolanem, poruszającego się o kulach. Wdaje się w rozmowę z Eliasem.

WWE Intercontinental Championship match:

Big E (c) VS Apollo Crews (05:40)

Zwycięzca: Big E

Walka prawdopodobnie została zakończona zbyt wcześnie, w nieplanowany sposób. Zdaje się, iż sędzia uderzyła w ring nie 3, ale 4 razy. Można było zauważyć, że obaj wrestlerzy byli zdezorientowani. Po walce, Crews zaatakował mistrza.

W ringu widzimy Eliasa, Jacksona Rydera i Shane’a McMahona. Elias ma rozpocząć swój występ, lecz Shane mówi mu, że to właśnie on zajme jego miejsce w walce z Braunem Strowmanem.

Singles match:

Braun Strowman VS Elias (03:50)

Zwycięzca: Braun Strowman

Singles match:

Shinsuke Nakamura VS Seth Rollins (12:54)

Zwycięzca: Seth Rollins

No Holds Barred match:

Drew McIntyre VS Sheamus (19:41)

Zwycięzca: Drew McIntyre

Singles match

Alexa Bliss VS Randy Orton (04.38)

Zwycięzca: Alexa Bliss

W trakcie walki, powrócił The Fiend, który pomógł Alexie Bliss odnieść zwycięstwo

Universal Championship match:

Roman Reigns (c) VS Daniel Bryan (29:44)

Zwycięzca: Roman Reigns

W trakcie walki, gdy Roman Reigns wykonywanywał spear, omyłkowo znokautował on sędziego, gdyż Daniel Bryan zdołał zrobić unik. Na chwilę rolę sędziego przejął Edge, który był obecny w trakcie walki przy ringu. Po kilku minutach do akcji dołączył się Jey Uso, który poczęstował superkickiem Edga oraz Daniela Bryana. Zadał im też cios kresłem, lecz po chwili został unieszkodliwiony przez pretendenta do tytułu. Chwilę później Bryan zapiął Reignsa w YES-lock. Mistrz odklepał, jednak sędzia wciąż był zamroczony i tego nie zauważył. Następnie Bryan chcąc trafić swoim running knee w Reignsa, trafia Edga, który po chwili mści się na nim, atakując go krzesłem. Reigns również oberwał. Rated R Superstar udał się na backstage, a gdy obaj uczestnicy walki leżeli zamroczeni na ringu, przywołano drugiego sędziego. Reigns zdołał doczołgać się do Bryana, przypiął go i pojedynek został zakończony.

W trakcie tegorocznego Fastlane żaden pas nie zmienił swojego posiadacza. Teraz zostało nam jedynie z niecierpliwością czekać na Wrestlemanie, która odbędzie się już za niecałe 3 tygodnie.