Powód nieobecności Charly Caruso w WWE, Czy walka z WWE PPV FastLane 2021 została usunięta?, Wielkie zmiany w stajni RETRIBUTION

» W ostatnim czasie pojawiło się wiele kontrowersji wokół osoby Charly Caruso. Sytuacji osoby odpowiedzialnej za przeprowadzanie zakulisowych wywiadów w WWE jest bardzo skomplikowana.

Portal Ringside News poprosił o komentarz kilka osób związanych ze wspomnianą firmą wrestlingową, które potwierdziły, że nie ma żadnego zaskoczenia w usunięciu Charly z telewizji WWE. Z raportu wynika, iż Caruso rozstała się z firmą, a w jej miejsce został sprowadzony Kevin Patrick, o czym informowaliśmy jakiś czas temu.

Powodem zwolnienia z WWE było niewłaściwe podejście do pełnionych obowiązków, czego dowodem jest spóźnienie się na wywiad z Sheamusem, czy Randym Ortonem. Ta sytuacja miała wpływ na decyzję oficjeli WWE, których znudziła współpraca z Caruso. Jeśli mowa o przyszłość “byłej spikerki WWE” prezes All Elite Wrestling Tony Khan może być zainteresowany współpracą z Charly, gdyż od wielu lat utrzymują ze sobą kontrakt, przyjaźnią się.

» Z niedzieli na poniedziałek w sieci WWE Network zostanie wyemitowana gala WWE PPV FastLane. Będzie to ostatnie PPV przed największą galą w branży wrestlingowej, a mowa tutaj o WrestleManii 37.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Fastlane – wyniki LIVE

Przed południem pojawiła się informacja dotycząca usunięcia starcia z udziałem byłego komisarza SmackDown, Shane’a McMahona i Brauna Strowmana. Federacja World Wrestling Entertainment na swoim oficjalnym profilu na Twitterze opublikowała infografikę, na czym nie znalazło się starcie McMahona ze Strowmanem.

Na obecną chwilę nie wiadomo, dlaczego pojedynek został wycofany. Pierwotnie starcie McMahona i Strowmana miało odbyć się na WrestleManii 37, jednak plany zostały zmienione. Pomimo piątkowego komentarza Michaela Cole’a, który zapowiedział bitwę syna prezesa WWE z Olbrzymem, może nie dojść do skutku. Tuż przed rozpoczęciem głównej gali FastLane komentatorzy WWE potwierdzili, że walka się odbędzie.

» W trakcie pobytu w WWE członkowie grupy RETRIBUTION prezentowali wiele aspektów gorszych oraz tych lepszych. Według Fightful Select wkrótce może dojść do kilku zmian w grupie, a mowa tutaj o osobie dowodzącej. Mustafa Ali od dłuższego czasu łączony jest z solową karierą, więc nie możemy wykluczyć title shota dla świetnie wyszkolonego technika. Według zagranicznych portali społecznościowych już dawno doszło do rozpadu frakcji. Gala FastLane może być kolejnym punktem zapalnym, który negatywnie wpłynie na dalsze losy członków wspomnianej grupy, a w tym Mace’a, czy T-Bara.