Bow Wow: “The Fiend przywrócił pasję do wrestlingu”, Czy Charly Caruso dołączy do AEW?

» Popularny raper Bow Wow jest wielkim fanem wrestlingu. Rok 2021 rozpoczął od współpracy z federacją World Wrestling Entertainment, w której chce spełnić swoje marzenie. Obecnie trenuje pod okiem WWE Hall of Famera Rikishiego.

W trakcie występu w podcaście Heels Pops & Chairshots Shooting the Ish, Bow Wow wypowiedział się na temat utraty chęci do oglądania wrestlingu po odejściu Johna Ceny i The Rocka. Według rapera osobą, która przywróciła jego pasję do wrestlingu był The Fiend Bray Wyatt.

Kiedy Bray Wyatt zamienił się w The Fienda, zainteresowało mnie to. Pomyślałem, że on jest ciekawą osobą i dobrze ogląda się Fun House. Ten gimmick prawdopodobnie jest jednym z najlepszych, jakie widziałem w wrestlingu. To właśnie on przyciągnął moją uwagę oraz przywrócił zamiłowanie do wrestlingu. Kupiłem WWE 2K19 i WWE 2K20, aby móc grać i lepiej poznać The FIENDA. Przez wiele lat WWE było bardzo ważną częścią mojego życia, a potem zniknęło. To mnie zraniło, ponieważ nie widziałem nic, co mogłoby mnie zatrzymać przy tym produkcie. Fabuły stały się bardzo tandetne, ale postać The Fienda dorzuciła nieco odświeżenia. To było coś nowego i wciągnąłem się ponownie.

Wiele wskazuje na to, że Bow Wow swój pierwszy pojedynek w ringu WWE stoczy podczas WrestleManii 37, gdzie ma być częścią tag team matchu.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Fastlane – wyniki LIVE

» Z powodu licznych konfliktów, jakie wywiązały się na linii Charly Caruso vs oficjele WWE, komentatorka nie pojawi się w telewizji.

W trakcie najnowszego odcinka Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer omówił sytuację Charly Caruso, która podobno została zwolniona i być może przed nią otworzy się nowy rozdział o nazwie All Elite Wrestling. Ciekawostka dla osób, które nie wiedzą. W życiu prywatnym Charly Caruso jest przyjaciółką Tony’ego Khana i to właśnie prezes AEW zaprowadził Caruso na SmackDown, gdzie poznała Marka Carrano.

Charly Arnolt na pewno współpracuje z ESPN. Być może pojawi się w AEW, tego nie wiem. Doskonale zna Tony’ego Khana, więc na pewno nie zacznie od zera. W All Elite Wrestling mają tak wielu pracowników i według mnie mogliby, ale nie muszą jej zatrudnić. Zresztą i tak czeka ją 90-dniowa klauzula, która uniemożliwia współpracę z konkurencyjnymi firmami.

Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Arnolt będzie chciała kontynuować swoją przygodę z profesjonalnym wrestlingiem. Renee Paquette po długoletniej przygodzie z wrestlingiem stwierdziła, że nie wie, czy chce być dalej znana z pracy w branży wrestlingowej.