Covid-19 nie miał wpływu na śmierć Brodiego Lee, Randy Orton vs The Fiend na Royal Rumble?, Snoop Dogg komentatorem AEW New Year’s Smash

» W sobotę doszło do tragicznej śmierci Brodiego Lee. W związku z tym w internecie pojawiły się spekulacje dotyczące COVID-19, który miałby mieć wpływ na śmierć 41-latka. Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio zaprzeczył plotkom twierdząc, iż nie ma w nich ani ziarna prawdy. Przed każdym występem na Dynamite, Lee był poddawany testowi na obecność koronawirusa, a od października przebywał w szpitalu.

Lee był wielokrotnie testowany podczas pobytu w szpitalu, więc plotki dotyczące wpływu COVID-19 na jego śmierć są tylko plotkami.

W październiku bieżącego roku Amanda, żona Brodiego poinformowała wszystkich w All Elite Wrestling o pogarszającym się stanie zdrowia swojego męża, który nie chciał rozgłosu. Tak więc w internecie nie pojawiały się żadne informacje/spekulacje oraz zdjęcia z pobytu zmarłego wrestlera w szpitalu. Swój ostatni pojedynek dla AEW stoczył 7 października przegrywając TNT Championship w starciu z Codym Rhodesem.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Jon Huber – wrestler, mąż, ojciec, wspaniały człowiek. Przebieg kariery, sukcesy, ciekawostki i przedwczesna śmierć. #RIPBrodieLee

» Po zakończeniu poniedziałkowego RAW pojawiło się sporo pytań dotyczących kontynuowania konfliktu Randy’ego Ortona z The Fiendem. Portal Ringside News informuje, że oficjele WWE planują zorganizowanie rewanżu pomiędzy wspomnianymi wrestlerami podczas gali PPV Royal Rumble. Odbędzie się ona 31 stycznia 2021 roku i będziemy świadkami wielu szalonych konfrontacji. WWE ma kilka planów dotyczących Royal Rumble 2021, ale nie od dziś wiadomo, że one mogą się zmienić kilka minut przed głównym show.

Na Royal Rumble odbędzie się kolejne starcie Randy’ego Ortona i The Fienda w gimmick matchu. To jeden pojedynek, który aktualnie jest pewny. Jedyną rzeczą, która mogłaby zablokować, to starcie jest jakaś nieprzewidziana sytuacja.

bray-wyatt-randy-orton-44

» Popularny raper Snoop Dogg pojawi się na wydarzeniu AEW New Year’s Smash. Ten specjalny odcinek został zadedykowany zmarłemu Brodiemu Lee, który w wieku 41 lat przegrał walkę z chorobą. Dave Meltzer z The Wrestling Observer Newsletter twierdzi, że Snoop Dogg zostanie wykorzystany 6 stycznia, kiedy będzie nagrywany odcinek.

Snoop Dogg ma napięty harmonogram i nie może go tak po prostu zmienić. Wykorzystają go wtedy, kiedy będą mogli. Oczywiście jego obecność wciąż jest awizowana. Otrzymał sporo pochwał za pracę jako komentator podczas walki Mike’a Tysona i Roya Jonesa Jr, więc będzie komentował wrestlingowe wydarzenie.