Randy Orton opowiada o kulisach powstania RKO, Konnor wspomina pracę z Brodie Lee

» Gościem specjalnym Broken Skull Sessions był Randy Orton. Były WWE Champion w rozmowie ze Stone Coldem omówił kulisy powstania finishera RKO oraz znaku rozpoznawczego DDT.

Jeżeli chodzi o mój znak rozpoznawczy to było nim Diamond Cutter, więc ja i John Laurinaitis próbowaliśmy tej akcji z ramienia. Byłem trochę obolały, a John podsunął mi pomysł wykonania Ace Crushera i tak się stało. Starałem się uderzyć każdego z każdego dowolnego miejsca….To było po prostu bum i tak się stało.

Jeśli chodzi o RKO to po raz pierwszy wykonałem akcję w starciu z Hurricane Helmsie. Prezes WWE Vince McMahon zapytał mnie o nazwę akcji kończącej, więc podrzuciłem mu kilka pomysłów, takich jak RKO, TKO, KO. Pierwszy z nich spodobał się McMahonowi, więc kolejną rzeczy było wprowadzenie nazwy i kontynuowanie pracy Randy’ego Keitha Ortona.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Fastlane – wyniki LIVE

» Życie gwiazdy WWE wiąże się z licznymi zobowiązaniami i wyrzeczeniami. Big Kon znany jako Konnor z The Ascension rozmawiał z Kurtem Johnanssonem. W trakcie rozmowy wyjawił, że on oraz Viktor w trakcie pracy dla WWE mieli różnych tag team partnerów.

Uwielbialiśmy pracować razem, ponieważ jesteśmy jak bracia. To najdziwniejszy związek, ponieważ nigdy nie podróżowaliśmy razem, gdy pracowaliśmy w głównym rosterze. Zawsze podróżowałem z Erickiem Rowanem, a Viktor z Brodiem Lee (Luke Harper). Zawsze działaliśmy osobno, ale byliśmy w stanie znaleźć czas i gdzieś wyskoczyć.

Od momentu odejścia z WWE, The Ascension nie pojawili się w żadnej z federacji wrestlingowej. Erik Redbeard był widziany na Dynamite, kiedy oddano hołd zmarłemu Brodiemu Lee. To wydarzenie zapadnie w naszej pamięci do końca życia.