SPOILERY! Title Change na Monday Night RAW, Kontynuacja feudu Strowmana z McMahonem, Title match dodany do karty WrestleManii 37

» Podczas wczorajszego Monday Night RAW byliśmy świadkami zaskakującego rozwiązania dotyczącego mistrzostwa WWE 24/7.
Ówczesny mistrz Bad Bunny przekazał wspomniane mistrzostwo w ręce R’Trutha w zamian za kolekcję gadżetów WWE Hall of Famera Steve’a Austina.
Dla R’Trutha to 50 panowanie z WWE 24/7 Championship. 15 lutego 2021 roku zdobywca nagrody Grammy Bad Bunny pokonał Tozawę, dzięki czemu przez miesiąc dzierżył Title.

» Tej samej nocy byliśmy świadkami kontynuowania konfliktu z udziałem Brauna Strowmana i Shane’a McMahona. Segment zakończył się w momencie, kiedy były komisarz SmackDown wykonał flying elbow drop na olbrzymie ustawionym na stole komentatorskim.
Po tym zajściu oficjele WWE zatwierdzili walkę Brauna z Shanem, dzięki czemu ich kolejne starcie obejrzymy podczas niedzielnej gali PPV FastLane.

Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane rywalizacje na FastLane:

WWE Universal Title Match
Daniel Bryan vs. Roman Reigns (c)
Jey Uso lub WWE Hall of Famer Edge – Special Enforcer.

WWE Women’s Tag Team Titles Match
Bianca Belair & SmackDown Women’s Champion Sasha Banks vs. Nia Jax & Shayna Baszler (c)

WWE Intercontinental Title Match
Apollo Crews vs. Big E (c)

Single Match
Sheamus vs. Drew McIntyre

Single Match
Braun Strowman vs. Shane McMahon

Single Match
Alexa Bliss vs Randy Orton

» The Hurt Business zmierzyli się z członkami The New Day o WWE RAW Tag Team Championship. Niespodziewanie Kofi Kingston oraz Xavier Woods pokonali mistrzów odbierając im wspomniane mistrzostwo. Tuż po walce na arenie zjawili się AJ Styles i Omos. Wrestlerzy wyzwali nowych mistrzów do walki na The Grandest Stage of Them All, czyli WrestleManii 37. Xavier i Kofi zaakceptowali wyzwanie.

Warto nadmienić, że tuż przed RAW oficjalnym członkiem czerwonego rosteru został OMOS.