Uwaga na Spoilery! Steve Austin chwali pracę Andrade, Komentarz Ripley po wczorajszym NXT TV, WWE Hall of Famer informuje o rozwodzie

» WWE Hall of Famer Steve Austin udzielił wywiadu dla Sports Illustrated, w którym wyraził uznanie dla WWE RAW Superstara Andrade:

“W tej chwili ludzie, którzy są na szczycie, to ludzie którzy powinni tam się znajdować. Dwa lata temu dzwoniłem do Andrade oglądając jego mecz i powiedziałem, że ma ogromny potencjał. Każdemu z przedstawicieli WWE powtarzam, to samo. On ma wszystko, co potrzeba, aby w przyszłości być twarzą federacji i stać na szczycie. Mam nadzieję, że doczekam się takiego okresu. Andrade, to dzieciak który stale się uczy i świetnie wykonuje swoją pracę”.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Rhea Ripley wypowiedziała się na temat bycia pierwszą kobietą, która zdobyła NXT UK oraz NXT Women’s Championship:

“Szczerze mówiąc, to nie znam sposobu, aby dokładnie opisać, to jak się czuję. Najlepszym sposobem na wyjaśnienie, jest to iż znajduję się w stanie ekstazy. Muszę tam iść, robić to, co kocham i po raz kolejny tworzyć historię. Tak właśnie postępuję, tworzę historię, po czym spędzam czas ze wszystkimi zgromadzonymi w Full Sail University. Jestem bardzo szczęśliwa”.

» WWE Hall of Famer Diamond Dallas Page za pośrednictwem Twittera wyjawił, że rozwiódł się z Brendą Nair:

“Po długich przemyśleniach, wielu refleksjach i mieszanych emocjach z przykrością ogłaszam, że kilka miesięcy temu Brenda i Ja postanowiliśmy się rozstać, a po trzymiesięcznej separacji złożyliśmy wniosek o rozwód. Kochamy się, ale jesteśmy dwojgiem silnych ludzi, którzy będą szczęśliwi, po rozwodzie. Jesteśmy wdzięczni, że w naszą decyzję nie była zaangażowana żadna niewierność, rozstajemy się i pozostaniemy przyjaciółmi. Chcę wszystkim podziękować za wsparcie”.