Lana komentuje dotychczasową pracę w WWE, Kevin Nash o przyjęciu szczepionki na COVID-19, Zaktualizowana karta FastLane 2021

» WWE Women Lana rozmawiała z Stephanie Chase dla Digital Spy. W trakcie wywiadu wrestlerka poruszyła temat swojego obecnego gimmicku, a także odmiany na przestrzeni lat.

W 2013 roku Lana zadebiutowała w ringu WWE NXT tworząc zgraną drużynę ze swoim mężem Rusevem. Z biegiem czasu wrestlerka znalazła się w głównym rosterze, dzięki czemu jej licznik walk znacząco się powiększył.

Przez lata mogłam testować różne rzeczy, ale to ta sama postać. Przeszłam przemianę od lodowatej Rosjanki do babyface’a, który jest prześladowany przez swoich wrogów. Lubię spoglądać na moją karierę w WWE. Wydaje mi się, że obecny rodział w karierze Lany bardziej oddaje C.J. Kiedy po raz pierwszy pojawiłam się w NXT współpracując z Rusevem starałam się używać mocnego akcentu. To była część mnie, ponieważ dorastałam w Rosji, gdzie przejęłam kilka cech, a w tym akcent. Tak więc to również była dużą część C.J. Później byłam częścią storyline’u z moim mężem i Bobbym Lashleyem i tak dalej. To był cudzołożny rozdział w życiu Lany, więc to był ekscytujący okres.

Aktualnie Lana współpracuje z Naomi tworząc drużynę. W ostatnim czasie wrestlerki zmierzyły się z WWE Women’s Tag Team Champions.

Obecna Lana jest mi bliższa. Przez sześć lat pracowałam jako heel, a teraz jestem facem. Zagłębiłam się w rozdział, w którym muszę być bardziej wrażliwa i przekonać do tego fanów. Jest to o wiele większe wyzwanie dla każdego aktora/wrestlera, ale uwielbiam to i czekam na kolejne wyzwania.

» WWE Hall of Famer Kevin Nash za pośrednictwem portali społecznościowych udostępnił materiał wideo, w którym poinformował o przyjęciu pierwszej szczepionki przeciwko COVID-19.

ZOBACZ TAKŻE >>> Typer #12 Sezon 2020/2021: WWE FastLane

» Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane pojedynki, jakie obejrzymy podczas WWE FastLane. Należy zauważyć, że WWE nie reklamuje starcia z udziałem Shane’a McMahona i Brauna Strowmana.

WWE Universal Title Match
Daniel Bryan vs. Roman Reigns (c)
Sędzia specjalny: WWE Hall of Famer Edge

WWE Women’s Tag Team Titles Match
Bianca Belair & SmackDown Women’s Champion Sasha Banks vs. Nia Jax & Shayna Baszler (c)

WWE Intercontinental Title Match
Apollo Crews vs. Big E (c)

WWE United States Title Match
Mustafa Ali vs. Riddle (c)

No Holds Barred Match
Sheamus vs. Drew McIntyre

Braun Strowman vs. Shane McMahon
Być może ta walka została usunięta.

Alexa Bliss vs. Randy Orton

Seth Rollins vs. Shinsuke Nakamura