Drew McIntyre o walce z Bobbym Lashleyem, Tyson Kidd chwali kobiecą dywizję WWE, Josh Barnett chwali postęp Jeffa Cobba

» Prawdopodobnie walką wieczoru WrestleManii 37 będzie WWE Championship Match z udziałem Bobby’ego Lashleya i Drew McIntyre’a. W wywiadzie dla Forbes udzielonym przez Szkota omówiona została współpraca z obecnym mistrzem WWE podczas pobytu w TNA oraz nadchodzącej WrestleManii.

Jestem bardzo podekscytowany nadchodzącym pojedynkiem z wielu powodów. Ludzie o nim mówią, a na tym mi najbardziej zależy. W kilku pojedynkach, w których uczestniczyłem starałem się pociągnąć ludzi za sobą. W zeszłym roku ugruntowałem swoją pozycję w firmie. Podobnie zrobił Bobby Lashley, więc jesteśmy na tym samym poziomie. Niezależnie od tego, po której stronie jesteś, będzie dobrze o ile zainwestujesz w nas pieniądze. W jednym ringu staną osoby, które przez prawie 20 lat pracowały nad sobą, aby dostać się na sam szczyt. Ciężko pracowaliśmy, aby wrócić do firmy.

WrestleMania jest niesamowicie wielki wydarzeniem. To spektakl i nie ma żadnego programu, który mógłby mu się równać. Czasami trwa około siedem godzin i nawet najwierniejszy fan po czterech, czy pięciu godzinach się znudzi. Kiedy będziemy mogli zorganizować show z udziałem publiczności, ponownie otrzymamy zastrzyk nowej adrenaliny. Dwa dni z WrestleManią są bardzo dobrym rozwiązaniem, więc trzymajcie się i czekajcie na kwietniowe show.

» W roli producenta Tyson Kidd spędza wiele czasu pracując z kobiecą dywizją WWE. W rozmowie z Love Wrestling były wrestler wypowiedział się na temat ugruntowania się kobiecego wrestlingu.

Jeżeli zerkniesz na roster WWE możesz łatwo zobaczyć, kto przeszedł metamorfozę. Byłem bardzo dumny z battle royal, który miał miejsce tuż przed draftem lub po drafcie na RAW. Wydaje mi się, że cały kobiecy roster zaprezentował się bardzo dobrze. Byłem zadowolony również z Triple Threat Matchu na RAW, SmackDown z udziałem Nattie, Ruby i Zeliny. Nattie jest kobietą najdłużej walczącą w WWE. Po drugie, ma ona najwięcej pojedynków ze wszystkich kobiet pracujących obecnie w WWE. Jej kariera mówi sama za siebie. Po drugiej stronie masz kogoś takiego, jak Bianca, która posiada wielki potencjał. Billie Kay jest w stanie zszokować wielu fanów, ponieważ posiada odpowiednią osobowość, a także nieprzeciętne umiejętności ringowe.

» W ubiegłym miesiącu odbyły się dwa programy GCW Bloodsport, czyli popularnego wydarzenia obejmującego pojedynki w formacie mixed martial arts. Promotor Bloodsport, czyli Josh Barnett dołączył do redaktora Wrestling Inc. W trakcie podcastu omówił walkę z udziałem Joa Moxley i Davey Boy Smitha Jr.

Czy możesz powiedzieć więcej na temat włączenia Jeffa Coba, który zmierzył się z Tomem Lawlorem.

Czułem, że Jeff Cobb idealnie pasuje do Bloodsport. Z drugiej strony myślę, że Cobb udzielił kilku wywiadów sugerując swoją obecność i tak się stało. Miał pojawić się na pierwszym wydarzeniu, ale pojawił się pewien konflikt interesów. Jeff wspominał, że nie był szczęśliwy, ponieważ zamiast walczyć, mógł jedynie obserwować. W przeszłości pracowałem z Cobbem. Musiałem się z nim zmierzyć, więc wiedziałem, że będzie świetny.

Wykonał wiele pracy, za co jestem mu bardzo wdzięczny. Stał się jeszcze większym i lepszym wrestlerem. Pokazał się z dobrej strony w walce z Lawlorem, ponieważ był w stanie sprawić mu problemy. O to chodzi, ponieważ jeżeli nie zmusisz do poddania Jeffa Cobba, będziesz musiał go zabić. To również nie należy do łatwych czynności.