Bobby Lashley vs Matt Sydal o Title Shota, Jeff Cobb wkrótce dołączy do WWE?, Brandi Rhodes w Ring of Honor, DJ Z powraca po kontuzji

» 17 sierpnia na gali Destination X odbędzie się starcie Bobby’ego Lashleya z Mattem Sydalem. Jeśli Bobby pokona byłego zawodnika WWE to otrzyma GFW Title Shota, natomiast jeśli Matt wygra to otrzyma X-Division Title Shota. Poniżej przedstawiamy materiał promujący to jakże wyjątkowe wydarzenie:

» Były zawodnik Lucha Underground Jeff Cobb za pośrednictwem Twittera ogłosił, że jest wolnym agentem i skupi się teraz na dołączeniu do federacji World Wrestling Entertainment jednak na obecną chwilę oficjele WWE nie mają planów związanych z tym utytułowanym i uzdolnionym wrestlerem, którego możecie kojarzyć także jako Matanza Cueto.

» Brandi Rhodes rozstała się z federacją Global Force Wrestling, a następnie dołączyła do Ring of Honor, gdzie obecnie występuje jej mąż Cody Rhodes. Warto także zaznaczyć, że żona byłego mistrza WWE IC zadebiutowała na sobotnim live evencie przez co będziemy mogli bacznie obserwować jej występy w dywizji Women of Honor. Co sądzicie na temat występów Brandi w ROH? Czy wzmocni ona dywizję kobiecą?

» Global Force Wrestling Superstar DJ Z za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie, z którego wynika iż będzie on mógł wkrótce powrócić do ringu po tym jak nabawił się kontuzji na kwietniowej gali The Crash: