Kurt Angle opowiada o dołączeniu do UFC, Czy Rob Van Dam powróci do wrestlingu?

» W najnowszej odsłonie podcastu The Kurt Angle prowadzonym przez WWE Hall of Famera poruszony został temat dołączenia do UFC, co nastąpiło w 2006 roku.

W 2001 roku UFC zostało wykupione przez Danę White’a i stało się bardzo popularne. Byłem zainteresowany dołączeniem do UFC, ale w tym czasie pracowałem w profesjonalnym wrestlingu, więc w pewnym sensie stałem się medialną postacią. Oglądałem i śledziłem Randy’ego Couture, Chucka Liddella i Tito Ortiza. Wspomniana trójka miała niesamowity program oraz walki. W 2003 roku myślałem, że po raz kolejny złamałem kark tracąc znaczącą ilość energii. W 2006 roku Dana White zaoferował mi kontrakt z UFC, więc zapytałem go, czy mógłbym pracować u niego, albo w TNA. Niestety miałem możliwość wyboru tylko i wyłącznie jednej opcji. Właśnie podpisałem kontrakt z TNA i czułem się zobowiązany wobec firmy. Okłamywałem samego siebie, więc moje ciało nie było wystarczająco dobre, aby pójść do UFC. W 1996 roku zdecydowałem się na świetny ruch przechodząc po Igrzyskach do wrestlingu.

» Były WWE Champion Rob Van Dam wystąpił w podcaście The Dropkick, w którym wypowiedział się na temat serialu dokumentalnemu poświęconemu w pełni jego osobie.

ZOBACZ TAKŻE >>> Typer #12 Sezon 2020/2021: WWE FastLane

Dokument będzie cholernie dobry. Ludzie go pokochają. Podobało mi się nagrywanie. Mogę wyjawić, że prowadzone były rozmowy z wieloma osobami. Nakręciliśmy kilka fajnych, krótkich filmików, a kiedy ludzie je zobaczą, będą zdumieni. Dlaczego nie ma RVD w ringu? Takie słowa padną z ust każdej osoby, która to obejrzy. Znacząca część dokumentu poświęcona została również Katie.

Jedno co wiem to to, że nie ma możliwości, abym mógł powrócić do harmonogramu prowadzonego w przeszłości. W trwającym okresie pandemii nie ma możliwości, abyśmy my wrestlerzy pracowali w pełnym wymiarze czasowym. Wygląda na to, że świat ponownie otwiera się, więc spodziewał się udziału w kilku programach. Zostałem zarezerwowany przez Frontline Pro na 3 kwietnia. Zdecydowanie nie jestem zainteresowany pracą w pełnym wymiarze czasowym, nie ważne jakie zaoferowane zostałyby pieniądze. Na pewno chciałbym znowu pojawić się w ring, więc podejmę każdą właściwą decyzję.