RVD: „W wyborach prezydenckich zagłosuję na The Rocka!”, EC3 sądzi, że powinien znaleźć się w Hall of Fame, W jaki sposób powrót Charlotte Flair wpłynął na plany WWE dotyczące Lany?

» Podczas ostatniej rozmowy Thibauda Choplina z RVD, pojawiły się potencjalne aspiracje polityczne The Rocka. Van Dam został zapytany o to, czy The Rock ma jego głos, gdyby starał się o stanowisko prezydenta USA, a odpowiedź była twierdząca.

Myślę, że gdyby chciał to zrobić, otrzymałby ogromne wsparcie. I tak i tak cieszy się ogromnym szacunkiem. Wiesz, on zajmuje stanowisko kierownicze? Jest na szczycie świata i pociera łokcie z najbardziej znanymi ludźmi, o których kiedykolwiek słyszeliśmy. Ma duże wsparcie. Wspieram go. Zagłosowałbym na niego, prawdopodobnie tak.

The Rock w przeszłości mówił, że pomysł jest kuszący, ale przed podjęciem tak ważnej pracy chciałby mieć trochę więcej doświadczenia. A Wy, co sądzicie? 😉

» EC3 zrobił wiele w swojej karierze pro wrestlingowej, a jednym z największych jego sukcesów jest bez wątpienia pokonanie Stinga podczas pobytu w TNA. Ta wygrana była nieco kontrowersyjna, ale nadal była wygraną Ethana Cartera III. Podczas rozmowy z Fightful EC3 stwierdził, że w związku z tym zwycięstwem, powinien uzyskać coś w rodzaju wprowadzenia do Galerii Sław.

Pokonałem Stinga, prawda? Zdecydowanie powinienem być gdzieś w Galerii sław opartej na tym. To same rekordowe wygrane. Sting jest niesamowity. Dorastałem, obserwując go. Rzadko jest szansa na spotkanie ze swoimi idolami, nie mówiąc już o pracy ze swoimi idolami. Miałem taką możliwość, nawet jeśli to, co robiliśmy, było krótkie na ekranie.
To, co ze mną zrobił, rozmawiając ze mną z tyłu, zawsze będzie się ze mną trzymać i było bardzo zachęcające i pozytywne. Cieszę się, że go widzę. Fajnie, że może się pojawić, a potem w pewnym sensie wymodelowałem EC3, którego widzimy dzisiaj po Sting’u z 1997 roku, w taki sposób, że „Hej, nie muszę walczyć przez rok. Mogę po prostu pojawić się z kijem baseballowym, mówić dzikie rzeczy i wdawać się w bójki, i to też jest fajne.” Ale nie, w kimś jest ta dwuznaczność i zmiana.
W pewnym sensie modelowałem, jak „Surfer” Sting do „Crow” Sting, jaką drastyczną zmianę w osobowości i zdecydowanie chciałem modelować to, co zrobiłem po tym, jak posunąłem się tak daleko, aby posunąć się tak daleko w ten sposób.

W świecie wrestlingu nigdy nie można mówić „nigdy”, więc być może kiedyś doczekamy się rewanżu Stinga na EC3.

» Charlotte Flair wróciła podczas TLC. Nie byłoby to możliwe, gdyby Lana nie została usunięta z walki o WWE Women’s Tag Team Title. To była część planu WWE przywrócenia The Queen do telewizji. Według Fightful Select, kilka osób z WWE podkreśliło, że powrót Flair „nie był brany pod uwagę”, kiedy WWE zaczęło budować feud Lany i Jax. Spodziewano się, że Charlotte Flair powróci „jesienią lub zimą”, ale nie została uwzględniona w niczym takim. W składzie było również „wielu członków”, którzy pozostawili powrót Charlotte na końcu. Ringside News poinformowało, że WWE podjęło decyzję o wycofaniu Lany z walki TLC, kiedy zdecydowano, że Flair powraca. Nie trzymali tego w wielkiej tajemnicy, ale plany Lany z pewnością uległy zmianie w trakcie.