Wielki spoiler dotyczący powrotu gwiazdy na TLC!, WWE dodało potężne starcie na TLC!, Jak będzie wyglądała walka Firefly Inferno?

» Asuka potrzebuje tag team partnerki, a jak informuje Ringside News – Charlotte Flair ma powrócić dzisiejszego wieczoru do WWE i  połączyć siły z Japonką. Dave Meltzer potwierdził na F4WOnline, że Charlotte Flair jest w Tampie a tam właśnie odbędzie się TLC. Flair od 22 czerwca jest nieobecna i zanosi się na to, że fani WWE będą wreszcie mogli ją obejrzeć w telewizji. Być może powrót The Queen uratuje oglądalność RAW, które ostatnimi czasy woła o pomstę do nieba. Bądźcie czujni!

» WWE ogłosiło wielką, ośmioosobową walkę tag teamową podczas kick-offu TLC. Big E, Daniel Bryan, Otis i Chad Gable zmierzą się z Samim Zaynem, Kingiem Corbinem, Shinsuke Nakamurą i Cesaro. 

» Podczas gali TLC będziemy świadkami pierwszej w historii takiej walki – Firefly Inferno. To rodzi wiele pytań – co to za walka i co się podczas niej wydarzy? WWE nie potwierdziło jeszcze żadnych szczegółów dotyczących meczu Firefly Inferno Match. Ring otoczony ogniem to nic nowego w WWE, ale starają się nadać temu nowy wymiar. Ringside News pytało, jak będzie wyglądać walka Inferno, gdy umieści się przed nim „Firefly”. Przekazano im, że to starcie zostało zabukowane, ponieważ wierzą, że jest to coś „nowego i innego”. Dodano również, że jest to wynikiem „kreatywnego spinu i swobodnego spadania” WWE. Ta walka to coś, co „Bruce Prichard uważa za nowe i różniące się od innych starć”. Vince McMahon lubi Bruce’a Pricharda, ponieważ, jak już wiadomo, Prichard „wie, jak mówić językiem McMahona”. Firefly Inferno będzie kulminacją feudu Braya Wyatta i Randy’ego Ortona z WrestleManii 33.