SPOILERY! Wpis Braya Wyatta po PPV TLC, Dwie gwiazdy przeszły do historii WWE, Wrestling ReeferMania 6 przerwana z powodu COVID-19

» Podczas wczorajszej gali WWE PPV TLC doszło do brawlu z udziałem Randy’ego Ortona oraz The Fienda. Zwycięzcą został Viper, który oblał benzyną swojego rywala, a następnie podpalił go. Chwilę po zakończeniu show, Bray za pośrednictwem Twittera opublikował interesujące zdjęcie kokonu z napisem “Dziękuję”.

» Tej samej nocy do ringu WWE powróciła Charlotte Flair. Okazało się, że jest ona tajemniczą partnerką Asuki w starciu z Nia Jax oraz Shayną Baszler. Po tej walce poznaliśmy nowe WWE Women’s Tag Team Champions. Dzięki wygranej córka WWE Hall of Famera przeszła do historii stając się Grand Slam Championem, pierwszą kobietą posiadającą wszystkie tytuły mistrzowskie w WWE stworzone dla kobiet.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE TLC 2020: Wyniki

– WWE NXT Women’s,
– RAW Women’s,
– SmackDown Women’s,
– WWE Women’s Tag Team,
– WWE Divas

Asuka dzięki wygranej stała się pierwszą kobietą w historii WWE, która zdobyła WWE Women’s Tag Team Championship z dwiema różnymi partnerkami.

» Al Haft poinformował, że Fighting Evolution Wrestling “ReeferMania 6” została odwołana z powodu obaw związanych z ograniczeniami, jakie panują ze względu na obecność koronawirusa. Pierwotnie w The Spot at Wynnwood w Miami miało pojawić się 200 osób, a w rzeczywistości liczba była dwukrotnie większa. Po dwóch walkach do swojego występu przygotowywali się byli WWE Tag Team Champions The Headbangers, ale nie mieli okazji do walki, gdyż wydarzenie zostało przerwane. Organizatorzy martwili się kwestiami prawnymi dotyczącymi sprzedaży marihuany, ale głównym problemem były obawy związane z COVID-19. ReeferMania 7 odbędzie się w kwietniu 2021 roku na większym obiekcie.

Poniżej przedstawiamy materiał wideo z dwóch walk, jakie się odbyły:

Djokovic Rabbit pokonał Briana Atomica
Renee Michelle pokonała La Rosa Negrę