SPOILERY! Kiedy odbędzie się Royal Rumble 2021?, Title Change na TLC, Title match zapowiedziany na najbliższe SmackDown

» Po TLC poznaliśmy datę PPV Royal Rumble. Pierwsze wielkie wydarzenie w 2021 roku planowane jest na 31 stycznia. Royal Rumble Match ma odbyć się w nowej lokalizacji WWE ThunderDome, czy Tropicana Field w Tampa Bay. Wciąż nie wiadomo, czy fani będą mogli osobiście uczestniczyć w tym wydarzeniu.

W październiku bieżącego roku gubernator Florydy, Ron DeSantis pozwolił “wszystkim stadionom” na wznowienie działalności i przyjmowanie kibiców.

Przedstawiciele WWE postrzegają Royal Rumble jako “wielki restart” firmy po tym, jak jedno z Monday Night RAW osiągnęło rekordowo niski rating.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE TLC 2020: Wyniki

» Shelton Benjamin oraz Cedric Alexander z The Hurt Business pokonali The New Day, dzięki czemu zostali nowymi RAW Tag Team Champions. Dla wspomnianej dwójki jest, to pierwsze panowanie z tytułami mistrzowskimi tag team. Natomiast Woods oraz Kofi dzierżyli mistrzostwa od 12 października. Poniżej przedstawiamy kilka materiałów z walki:

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że podczas piątkowego odcinka SmackDown on FOX odbędzie się Intercontinental Championship Match. Obecny mistrz, czyli Sami Zayn zmierzy się z Big E. Konflikt tej dwójki prowadzony jest od dłuższego czasu i wiele wskazuje na, to że wkrótce poznamy nowego mistrza.

SmackDown zostanie nagrane we wtorek, a wyemitowane w piątek.