SPOILERY! Co wydarzyło się podczas Firefly Inferno Matchu?, Aktualizacja dotycząca zdrowia Lany, AJ Styles “WWE rozmawia z Twitchem”

» Pierwszy w historii Firefly Inferno Match pomiędzy “The Fiend” Bray’em Wyatt’em, a Randym Ortonem był głównym wydarzeniem wczorajszej gali PPV TLC. W trakcie walki Viper podpalił swojego przeciwnika. Według @WrestleVotes, prezes WWE zezwolił na wykonanie kilku akrobacji związanych z ogniem. Pierwotnie ta walka nie miała być main eventem.

The Inferno Match został nagrany popołudniu i nie był planowany jako main event show. Ciekawe posunięcie.

Zwycięzcą pojedynku został Randy Orton, po tym jak kurtka oraz spodnie The Fienda stanęły w ogniu. Po walce Viper wrócił na ring, a jego oponent podążył za nim, tylko po to aby zainkasować RKO.

» WWE opublikowało aktualizację dotyczącą storyline’owej kontuzji Lany, która nie wystąpiła podczas wczorajszego PPV. Wrestlerka zmaga się z urazem lewego kolana oraz głowy. Sprawczyniami tego zajścia były Nia Jax oraz Shayna Baszler. Wrestlerki zaatakowały Lanę na poniedziałkowym Monday Night RAW, po tym jak żona Miro w zaskakujący sposób przypięła byłą mistrzynię kobiet WWE.

Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy Lana będzie mogła powrócić do telewizji. Według spekulacji ma pauzować przez kilka tygodni. W rywalizacji z Baszler oraz Jax, WWE RAW Women’s Champion Asuka otrzymała wsparcia od powracającej Charlotte Flair. Wrestlerki pokonały Nia i Shaynę, dzięki czemu zostały nowymi WWE Women’s Tag Team Champions.

» WWE Superstar AJ Styles wyjawił, że razem z Xavierem Woodsem oraz WWE SmackDown Women’s Champion Sashą Banks został poproszony o spotkanie z prezesem WWE Vincem McMahonem. To spotkanie dotyczyło talentów działających na takich platformach, jak Twitch, czy Cameo.

W rozmowie z Alexem McCarthym z TalkSPORT wrestler wyjawił, że nie był zadowolony z usunięcia swojego kanału na Twitchu, ale musiał zgodzić się na to i podążyć za głosem Vince’a, który jest jego szefem.

Spotkałem się z Vincem McMahonem. Ja, Xavier Woods i Sasha Banks byliśmy w tej samej sytuacji. Pod koniec spotkania ustalono, że nasze twarze należą do firmy i są jej własnością. Ja prowadziłem streamy, robiłem swoje. To było podczas mojego wolnego czasu, a nie w trakcie pracy w WWE. Ta sytuacja została zbadana przez firmę. Nie byłem zadowolony z tego zakazu, nikt nie był. Jestem osobą wspierającą drużynę, a Vince jest jej kapitanem. Poszedłem za jego głosem. Czy coś się zmieni? Czy coś się wydarzy? WWE rozmawia z Twitchem odnośnie wypracowania umowy, czy będę z tego zadowolony? Prawdopodobnie nie. Oczywiście posiadam odpowiedni sprzęt, ale nie mam zgody.