Bobby Lashley komentuje walkę z Drew McIntyre na BackLash, Joey Ryan reaguje na komentarz odnośnie Tessy Blanchard

» WWE RAW Superstar Bobby Lashley w rozmowie z Alistairem McGeorgem promował zbliżającą się galę PPV Backlash, podczas której zmierzy się z Drew McIntyrem o WWE Championship.

Drew wydobywa ze mnie coś wielkiego, ja robię to samo z nim. To coś, czego nie potrafi zrobić żaden inny wrestler. Staje się szorstki i gotowy do walki. Znamy się od bardzo dawna i niejednokrotnie mogliśmy ze sobą współpracować.

Lashley oraz McIntyre spędzili sporo lat na pracy poza WWE (w Impact Wrestling). Czy coś zmieniło się od tego czasu?

Myślę, że wolny czas pozwolił nam na znalezienie lepszych aspektów swoich postaci. Czas spędzony w Impact Wrestling, a także ten kiedy pracowaliśmy w niezależnych federacjach – mieliśmy okazję niejednokrotnie pracować ze sobą. Dzięki temu nasze walki zostały docenione przez wielu osobników.

Uważam, że on i ja podążyliśmy tą samą drogą, jeśli chodzi o powrót do WWE. Więc teraz nasz pojedynek będzie wielki. Szatnia zmieniła się bardzo od naszego odejścia, ale jak chce się dokonać kolejnych zmian, to trzeba skutecznie podziałać. Jesteśmy na tej samej łodzi. Byłem tu przez długi czas, ale nie zostałem wybrany przez Vince’a McMahona. Musiałem drapać i drapać, aby się tutaj dostać. Myślę, że historia która nas łączy, wkrótce da o sobie znać. Poderwiemy tyłki fanów sprzed telewizorów. Ludzie wciąż kojarzą mnie z programem, z którego jestem dumny ze względu na Impact.

» Joey Ryan miał wiele ingergender matchów z Tessą Blanchard, która jest obecną Impact World Champion. Według doświadczonego wrestlera, Tessa nie pojawiła się w Impact Wrestling, ponieważ mieszka w Meksyku ze swoim narzeczonym.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Jimmy Korderas: Wywiad dla MyWrestling

Myślę, że Moose próbuje być własnym TNA Heavyweight Championem. Chce, aby TNA Title został uznany. Spogląda na historię TNA Heavyweight Title i postrzega go, jako bardziej prestiżowy niż Impact Title. Moose jest samozwańczym TNA Heavyweight Championem. Nie zdobył tego tytułu, kiedy był aktywny, a nawet nie zbliżył się do niego. Myślę, że według Moose’a jego tytuł jest bardziej prestiżowy i tylko on tak uważa. Może tak uważa, ponieważ Tessa nie jest w stanie pracował dla Impact Wrestling, ponieważ aktualnie przebywa w Meksyku z powodu pandemii i nie wiadomo, kiedy podróże międzynarodowe zostaną przywrócone. To nie jest wina Tessy, ale Moose uważa to za słabość.

Joseph P Ryan pojawia się regularnie na tygodniówkach Impact Wrestling. Pełny wywiad możecie wysłuchać klikając w ten LINK.