UWAGA NA SPOILERY! NOWY KONFLIKT – Przyszły pretendent do WWE Championship?

W tym tygodniu na Monday Night RAW byliśmy świadkami nawiązania kolejnego konfliktu. Tym razem chodzi o WWE Championship. Wiele wskazuje na, to że przeciwnikiem Drew McIntyre’a będzie Bobby Lashley.

Na czerwonej tygodniówce Charly Caruso próbowała przeprowadzić wywiad z Bobbym Lashleyem, jednak został on przerwany przez MVP. Doświadczony wrestler chciał, aby Bobby przestał marnować swój czas na takich klaunów, jak R’Truth i poszedł po WWE Championship. Po zakończeniu krótkiego segmentu Bobby poszedł do ringu i zmierzył się z R’Truthem. Po walce na arenie pojawił się MVP, który oklaskiwał swojego przyszłego podopiecznego, a kamera na backstage’u zaprezentowała wściekłą Lane.

ZOBACZ TAKŻE >>>> 

W walce wieczoru Drew zmierzył się z Corbinem. To starcie oglądane było przez Bobby’ego Lashleya oraz MVP. Przed walką doświadczony wrestler ogłosił, że zwraca uwagę na wrestlera ze Szkocji. Show zeszło z anteny w momencie, kiedy Bobby i Drew wymienili ze sobą spojrzenia.

Wiele wskazuje na, to że podczas gali WWE PPV BackLash odbędzie się starcie z udziałem Drew i Lashleya, a na szali zostanie postawiony WWE Championship. Show odbędzie się 14 czerwca. WWE oficjalnie nie zatwierdziło tej walki, gdyż chcieli, aby pierwszą walką ogłoszoną na BackLash była konfrontacja Randy’ego Ortona z WWE Hall of Famerem Edgem.