WWE powróci z tygodniówkami Live?, Ryback o relacji z Stephanie McMahon, Drew McIntyre na okładkach gazet

» Istnieje możliwość powrotu WWE do nagrywania programów telewizyjnych na żywo. Zarówno wczorajszy odcinek Monday Night RAW, jak i WWE NXT zostały nagrane i wyemitowane w sieci WWE Network. Jak wiadomo piątkowe SmackDown oraz przyszłotygodniowe Monday Night RAW ma być nadawane na żywo z WWE Performance Center w Orlando.

Tak więc piątkowy odcinek SmackDown może być pierwszym programem telewizyjnym nadawanym na żywo z Performance Center – taką informację podał @Wrestlevotes.

Oczywiście jeszcze nie otrzymaliśmy potwierdzenia od WWE, jednak wydaje się, że firma nie zamierza robić sobie przerwy od emitowania tygodniówek/wydarzeń wrestlingowych i dalej będziemy świadkami rozgrywania RAW, SmackDown, NXT, 205 Live, NXT bez udziału publiczności.

» Były WWE Superstar Ryback wypowiedział się na temat swojej osobistej relacji ze Stephanie McMahon:

Lubię Stephanie. Zawsze uważałem, że mogę z nią porozmawiać. Moje problemy dotyczyły Hunteraz oraz Vince’a i rozmów, które prowadziliśmy w kwestiach biznesowych. To nie jest firma – to jest Vince. Wszyscy udzielają takich odpowiedzi, które będą pasowały prezesowi WWE. Chodzi mi bardziej o takie przykłady, jak Drew McIntyre, który podczas pierwszego pobytu w WWE nie miał odpowiednich warunków do rozwoju i nie miał swojego zdania, to było powodem jego odejścia.

» WWE Champion Drew McIntyre trafił na pierwsze strony gazet w Wielkiej Brytanii. Został on pierwszym mistrzem WWE w historii urodzonym w Wielkiej Brytanii. Jak wiadomo podczas drugiego dnia WrestleManii 36 w walce wieczoru Szkot pokonał Brocka Lesnara i odebrał mu WWE Championship.