Uwaga na Spoilery! Pierwsza obrona mistrzowska na RAW, Gwiazda SmackDown oficjalnie na RAW, Kolejny nabytek RAW – WALKA

» Na wczorajszym Monday Night RAW byliśmy świadkami pierwszej obrony WWE Championship w wykonaniu Drew McIntyre’a. W WWE Performance Center obejrzeliśmy krótki materiał wideo z WrestleManii 36, gdzie wrestler z Europy pokonał ówczesnego mistrza WWE. Następnie Sarah Schreiber obecna na ringu zaprosiła byłego członka 3MB do siebie, aby przyprowadzić z nim wywiad. Został on przerwany przez Big Showa, który przyprowadził ze sobą sędziego i w taki sposób doszło do pierwszej obrony WWE Championship w wykonaniu nowego mistrza. Big Show przez większą część meczu był stroną dominującą, do momentu aż nie zainkasował Claymore Kick.

» Tej samej nocy na Monday Night RAW mogliśmy obejrzeć bardzo długi oraz wyrównany pojedynek z udziałem Aleistera Blacka oraz Apollo Crewsa, który oficjalnie przeniósł się z SmackDown na RAW. Taką informację w trakcie walki podał komentator, Tom Phillips. Warto nadmienić, że Crews na SmackDown przeniósł się w kwietniu 2019 roku podczas Superstar Shakeup. Niestety nie był on osobą, która odgrywała znaczącą rolę w niebieskim brandzie w związku z czym został przeniesiony na RAW.

» Bianca Belair została oficjalnie zapowiedziana jako nowa zawodniczka Monday Night RAW. Podczas pierwszego odcinka czerwonej tygodniówki po WrestleManii 36, Angel Garza oraz Austin Theory zmierzyli się z RAW Tag Team Champions The Street Profits. Pojedynek zakończył się przez DQ po ingerencji, do jakiej doszło ze strony Zeliny Vegi. Wrestlerka zaatakowała Monteza Forda, jednak został on uratowany przez swoją żonę, która ogłosiła, że jest częścią RAW. Ta sytuacja doprowadziła do konfrontacji wrestlerek, która zakończyła się zwycięstwem Belair.