Charlotte Flair – Czy będzie pracować dla trzech brandów?

Nowa WWE NXT Women’s Champion Charlotte Flair wyjawiła, że chce pracować we wszystkich brandach – RAW, SmackDown oraz NXT.

Alex McCarthy z talkSPORT rozmawiał z mistrzynią kobiet NXT, która powiedziała, że zamierza bronić tytułu mistrzowskiego we wszystkich trzech brandach i jest podekscytowana perspektywą zmierzenia się z wrestlerkami występującymi w WWE NXT.

Czy będziesz pracować dla RAW i NXT?

Myślę, że to kwestia spornej dyskusji. Czy muszę zamienić RAW na NXT? Jak to będzie funkcjonować? Mam nadzieję, że będę mogła występować we wszystkich trzech brandach.

Z kim z NXT chciałabyś współpracować?

Mia Yim, Candice LeRae i Bianca Belair – ona na pewno będzie chciała stoczyć ze mną walkę rewanżową. Jeszcze o tym nie myślałam. To szalone, zupełnie nowy roster kobiet. Wszyscy wiedzą, że jestem podekscytowana i najlepszą wrestlerką w każdej szatni, więc chce mieć u siebie najlepszą dywizję kobiet.

Czy możesz powiedzieć coś więcej odnośnie swojego stroju podczas WrestleManii 36?

Mój ulubiony kolor, to fiolet. Pewna, nowa osoba zrobiła dla mnie strój specjalnie na WrestleManię, więc trochę się denerwowałam przed założeniem. Chciałam wyglądać, jak zła królowa. Myślę, że był to mój najlepszy ring gear.

Czy występ na WrestleManii z Rheą Ripley różni się czymś od tygodniówki?

Myślę, że Rhea poczuła trochę większą presję, ponieważ była to jej pierwsza WrestleMania, a moja piąta. Ona nie miała nic do stracenia. Chciała tam pójść i bronić NXT Women’s Championship po raz pierwszy w historii WrestleManii. Nigdy dotąd nie miałam okazji zmierzyć się z Rheą, oprócz kilku minut na SmackDown bez fabuły.