Uwaga na Spoilery! CM Punk o wrestlingu bez publiczności, Braun Strowman komentuje zwycięstwo Drew, Liv Morgan i walka rewanżowa

» Pierwsza w historii WrestleMania odbyła się bez udziału publiczności. Były WWE Champion CM Punk udzielił wywiadu dla The NO-Sports, w którym wypowiedział się na temat prowadzenia wydarzeń wrestlingowych bez udziału fanów:

Byłbym w stanie obejrzeć hokej, UFC, Bellator MMA, wszelkie wydarzenia związane z mieszanymi sztukami walk, ponieważ jest to sport i nie potrzeba tam tłumów. Niestety profesjonalny wrestling bez udziału publiczności jest czymś czego nie da się oglądać. Publiczność w wrestlingu odgrywa ważną rolę. Aktualnie to fani są siłą napędową wrestlingu, tego co wrestlerzy robią na ringu. Kiedy ja walczyłem, był to mój szef.

» Nowy WWE Universal Champion Braun Strowman za pośrednictwem Twittera pogratulował nowemu WWE Championowi.

Braun podczas pierwszego dnia WrestleManii 36 pokonał WWE Hall of Famera Billa Goldberga i odebrał mu Universal Title. Drugiego dnia, Drew McIntyre pokonał Brocka Lesnara i odebrał mu WWE Title.

@DMcIntyreWWE dobra robota proszę pana!!! Ty cholernie zasłużyłeś na to!!!! Do zobaczenia!!!

» Podczas WrestleManii 36, Liv Morgan niespodziewania pokonała Nattie. Wiele wskazywało na, to że wrestlerka będzie chciała podtrzymać swoją dobrą passę w najbliższych tygodniach.

W związku, z tym Liv za pośrednictwem Twittera wyjawiła, że jest gotowa do walki z The Empress Of Tomorrow, którą mieliśmy okazję obejrzeć podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW. Niestety Liv musiała uznać wyższość Asuki po bardzo wyrównanej walce.