Ryback komentuje sytuację Ricocheta w WWE, Jim Ross odpowiada na słowa krytyki Cornette’a, Becky Lynch odnośnie konfrontacji z Shayną Baszler

» Niespełna kilka miesięcy temu Ricochet był WWE United States Championem, a następnie zmierzył się z Brockiem Lesnarem o WWE Championship. Niestety został on zmiażdżony przez byłego mistrza UFC podczas Super ShowDown, a także przegrał z Riddickiem Mossem w konfrontacji o WWE 24/7 Championship. Były wrestler WWE Ryback wypowiedział się na temat pozycji Ricocheta:

Nie byłem zachwycony tym, w jaki sposób Bobby Lashley został użyty przez WWE w konfrontacji z Ricochetem, który następnie zderzył się z Brockiem Lesnarem, ale został zmiażdżony. To był typowy pojedynek dla Lesnara. WWE niszczy wszystkich. Nigdy nie chcesz zajść zbyt daleko, ponieważ jeśli to zrobisz, to nie przezwyciężysz pewnego poziomu. Jinder Mahal jest jednym z niewielu, któremu udało się tego dokonać. Przez długi czas był na szczycie, a potem został sprowadzony tam, gdzie powinien się znajdować, czyli do mid-cardu. To nie była dobra decyzja, podobna sytuacja ma miejsce jeżeli spojrzymy na Ricocheta. Niestety nigdy nie dowiemy się, dlaczego tak się dzieje. Może Vince McMahon ma pewną politykę.

» Jim Cornette jest jednym z krytyków AEW. WWE Hall of Famer Jim Ross w rozmowie z Conradem Thompsonem omówił swój “związek” z Cornettem, a także odpowiedział na słowa krytyki:

Nadal jesteśmy przyjaciółmi. Nie byliśmy zgodni, co do pewnych rzeczy, ponieważ jest typem faceta, który rzadko ma kompromitujące momenty. Jest bardzo opanowany, wie, co mu się podoba. Jednak nie zgadzam się z jego zdaniem. Jego opinie są nieco szorstkie i nadużyte. My wiemy na czym stoimy, wiemy czego potrzebujemy. Są rzeczy, które musimy poprawić, ale te dzieci starają się i ciężko pracują, więc warto się odsunąć i pozwolić im kontynuować, to co kochają. Tak więc Jim odsuń się i pozwól im działać.

» WWE RAW Women’s Champion Becky Lynch w rozmowie dla TV Insider wypowiedziała się na temat konfrontacji z Shayną Baszler:

Shayna Baszler, to inny zwierzak. Ona jest w stanie walczyć dłużej. To dzięki niej Ronda Rousey rozpoczęła swoją przygodę z profesjonalnym wrestlingiem. Nie wiedziałam, co Shayna może zrobić na RAW, za to wiedzieliśmy co robiła w NXT. Shayna jest mniej popularna niż Ronda, ale myślę, że w wrestlingu ma więcej do zaoferowania niż była mistrzyni kobiet UFC. Chcę zmienić lekko historię, ponieważ kobiety takie, jak ja nie pokonają wyszkolonych zabójców takich, jak Ronda. Ja tego dokonałam i zrobię, to jeszcze raz. Myślę, że Shayna chce rewanżu za swoją koleżankę, więc będzie chciała mnie zdominować, najlepiej jak to możliwe.