Tommy Dreamer anulował HOH 58, Crowbar opowiada o współpracy z ROH, Darmowy dostęp do Club WWN

» Z samego rana Tommy Dreamer za pośrednictwem portali społecznościowych poinformował, że wydarzenie House of Hardcore, które miało się odbyć 11 kwietnia zostało odwołane z powodu panującej epidemii koronawirusa. HOH 58 miało się odbyć w 2300 Arenie w Filadelfii. Portal PWInsider.com informuje, że wszystkie wydarzenia, które w przyszłości miały się odbyć w tej arenie zostały przełożone lub anulowane aż do października.

Warto przypomnieć, że event HOH 57 odbył się w grudniu ubiegłego roku w Waukesha. Federacja współpracowała wówczas z Great Lake Championship Wrestling, a fani mogli obejrzeć takie gwiazdy, jak: AEW Stars Luchasaurus, Marko Stunt, Shawn Spears.

» Były WCW Hardcore Champion Crowbar wypowiedział się na temat występu w Baltimore w 2019, co doprowadziło do dalszych rozmów z federacją Ring of Honor:

Pierwszym pomysłem, który został mi przedstawiony była moja walka z PCO podczas The Unsanctioned. W końcu sytuacja zmieniła się i moim przeciwnikiem był Dan Maff, który jest niesamowity. Zrobiliśmy pierwsze show, byłem z niego zadowolony. Chciałem po raz kolejny pojawić się w Baltimore, gdzie mogłem występować jeszcze za czasów pracy dla NCWA. Fajnie, że do tego doszło.

» Federacja EVOLVE Wrestling za pośrednictwem Twittera poinformowała, że fani, którzy wykupią dostęp w Club WWN przez miesiąc będą mogli korzystać z platformy za darmo. Dzięki dostępowi do Club WWN fani wrestlingu będą mogli śledzić wydarzenia z udziałem gwiazd: EVOLVE, SHINE, DGUSA, FIP, STYLE BATTLE ORAZ WWN Supershow.

Zawsze cenimy sobie wolny czas w EVOLVE. Wiemy, że potrzebujecie teraz odskoczni bardziej niż kiedykolwiek. Oferujemy Wam pierwszy miesiąc w Club WWN za darmo. Oglądajcie każde wydarzenia z udziałem EVOLVE, SHINE, DGUSA, FIP, Style Battle, WWN Supershow i wiele więcej.